Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 13 éves lányomnak van "barátja...

13 éves lányomnak van "barátja". Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

13 éves, bejelentette, hogy pár napja van barátja. A fiú 15 éves, a barátnőjének haverja, a barátnő szülei ismerik, rendes gyerek őszerintük. Ti mit csinálnátok a helyemben. Hagyjam, vagy tiltsam? Milyen szabályokat hozzak?

Tudni kell, hogy kislányom fejlettebb a koránál, testben is és azért gondolkodásban sem 13 éves szintjén van. (Persze nem mindenben, azért néha még gyerekes :) ) Én úgy gondolom, a tiltással nem érek el semmit. Én szeretném, ha szem előtt lennének, ha a srác jönne hozzánk. Párom kijelentette, hogy ide "pasi" ne jöjjön.

Nekem az lenne az ötletem, hogy hetente egyszer, mondjuk pénteken suli után elmehetnének sétálni a városba, de csak akkor, ha úgy viselkedik (kamasz ugye, és a tanulás, az otthon segítés most mind nehezebben mennek), és esetleg egy-két hónap múlva, ha tényleg komolyan gondolják, szombat délutánonként átjöhetne a srác (párommal megbeszélem addig, hogy jobb, ha szem előtt vannak)

Volt már valaki ilyen helyzetben? Én még korainak tartom, de félek, ha tiltom, megoldják titokban a találkozást, és ezért végülis minden ok nélkül nem akarom eltiltani a barátnőjétől, vagy attól hogy néha bemenjenek a városba.

Tudni kell, hogy a viszonyom nagyon jó a lányommal, mindent elmond nekem, ezt párom is megjegyezte (ő nem az apja, egy éve vagyunk együtt, karácsonykor költöztünk össze). Ezért is félek, hogy a tiltással elveszítem a bizalmát.


2021. márc. 1. 11:25
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
21%
13 éves lányok már szexelnek, ha barátjuk van. Nem kell álmodozni, hogy nem meg kicsik ,meg ilyen baromságok. 16 éves fiú már lehet levarrta a lányodat, vagy lefogja. Nekem is ennyi idős a húgom és már nem szűz.
2021. márc. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
88%
31 oké hogy van aki megcsinálja de ettől még nem fog minden 13 éves törvényszerűen szexelni, ne általánosíts már ennyire.
2021. márc. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
Köszi 32-es. Én is így gondolom.
2021. márc. 1. 18:32
 34/34 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idősen már lehet barátja, nincs értelme tiltani és nem is kell.

Viszont amit a 8-as írt, érdekes. Ha egy szerelmes lánynak viszonozza a fiú az érzéseit, akkor egyáltalán nem teher a kapcsolat a lány számára, sőt, a legboldogabb embernek érzi magát a világon. Szóval ott szerintem a lány nem is volt igazán szerelmes a fiúba.

2021. márc. 14. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!