Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nem bírok a kamasz lányommal!?

Nem bírok a kamasz lányommal!?

Figyelt kérdés

a lányom most lett 15 éves.

mindig kitűnő tanuló volt, sosem volt probléma a magatartásával. Most belekeveredett egy társaságba, ahol megismert egy fiút. használt óvszereket találtam a kukájában, cigisdobozokat a párnahuzatában.

próbáltam vele beszélgetni a kialakult szituációról, de mintha csak a falnak beszélnék.. nem tudom, hogy mit ronthattam el. vigyem pszichológushoz? az segíthetne ezen? nagyon kétségbe vagyok esve...

támadóan reagál mindennemű közeledésemre.

lehetetlen vele normálisan beszélni.



2021. aug. 1. 20:12
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
94%

Mi a gond? Jò tanulò. Elèg idős a szexhez, vèdekeznek. A dohànyzàs nem pozitìv dolog, de most màr nem rajtad múlik, hogy ràszokik-e.

Viszont elgondolkodnèk a kettőtök kapcsolatan. Nem bízik benned annyira, hogy fontos dolgokat megbeszèljetek, te pedig mintha kontrollàlni akarnàd.

2021. aug. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
mindig anyuka kislánya kapcsolatban voltunk. Majdnem mindent elmondott nekem. rengeteg közös programot szerveztünk. Nem azzal van a problémám, hogy szexet, hanem azzal, hogy aligha 1 honapja van együtt ezzel a sarccal, akit nem is ismerek.
2021. aug. 1. 20:18
 3/27 anonim ***** válasza:
92%

Hát, öröm az ürömben hogy legalább védekeznek.



Szerintem az a baja hogy kislányként kezeled még 15 évesen is emiatt külön lázad, hogy megmutassa neked, hogy nem kislány.


Tudom, hogy nem az, de kezeld úgy, mint egy felnőttet, hátha segít. A nevelés része már befejeződött, most ért be az, hogy eddig mit adtál át neki. Egy kis lázadás belefér, ha jó nevelést kapott, és te jó anyja voltál, akkor ez átmeneti dolog.

2021. aug. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
94%
Mit kerestél a kukájában?
2021. aug. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
95%
Menj el te pszichológushoz, ő majd segít neked kezelni ezt a helyzetet. Ha őt akarnád rávenni, abból csak vita lenne, egyszerűbb ha te mész. Segít átgondolni a dolgokat, meg abban is hogy hogyan közelíthetsz a lányhoz úgy,hogy azt elfogadja.
2021. aug. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

4es! jogos a kérdésed... vittem le a kukajat.

3as koszonom, hogy kifejtetted nekem. van reaciuo abban, amit mondasz...

2021. aug. 1. 20:26
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
A mindent elmond gondolatokkal óvazosan kell bánni.
2021. aug. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
94%
Nem te kell ismerd a srácot, hanem a lányod. Ha ő úgy látta jónak hogy 1 hónap után lefeküdt vele, akkor az a saját döntése.
2021. aug. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
95%
Nehéz helyzet, de ne tiltsd. Az csak az ellenkezőjébe fordul. Az nem rossz ötlet, hogy te beszélj szakemberrel. Biztos tud adni pár tanácsot, hogyan ne ronts ezen a helyzeten.
2021. aug. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

köszönöm! mindenkinek ment a zöld kezecske!


megfogadom a tanácsokat, ha nem latom javulni a problémát.

2021. aug. 1. 20:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!