Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nem bírok a kamasz lányommal!?

Nem bírok a kamasz lányommal!?

Figyelt kérdés

a lányom most lett 15 éves.

mindig kitűnő tanuló volt, sosem volt probléma a magatartásával. Most belekeveredett egy társaságba, ahol megismert egy fiút. használt óvszereket találtam a kukájában, cigisdobozokat a párnahuzatában.

próbáltam vele beszélgetni a kialakult szituációról, de mintha csak a falnak beszélnék.. nem tudom, hogy mit ronthattam el. vigyem pszichológushoz? az segíthetne ezen? nagyon kétségbe vagyok esve...

támadóan reagál mindennemű közeledésemre.

lehetetlen vele normálisan beszélni.



2021. aug. 1. 20:12
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
80%

19 a lanya egy kulonallo szemelyiseg onallo dontesekkel nem egy csecsemo akit ide-oda rakosgatsz. Anyuka is egy kulon ember es a gyerek is. Szerinted 24 oraig egyutt vannak? Az iskola utan nem tud szexualis eletet elni egy tini ha akar?


Senki nem helyeselte de megtortent. Komolyan muszaj ugy tenni mintha kb embert olt volna? Ha 3 ev mulva teszi akkor mar szabad? Mit szamit az a 3 ev? Komolyan annyi alszent ember van...

2021. aug. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
71%
15 èvesen èn ennèl durvábbakat csináltam igaz szexelni nem szexeltem de cigizni cigiztem (a mai napig cigizem) de kèkre festettem a hajam ittam minden hétvégén öngyilkossági kisèrletem is volt ès mégis èlek azzal ha rá telepedsz a lányodra csak rontasz a helyzeten ja és én rockerekkel bandáztam
2021. aug. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
82%

Nyilván ha az én gyerekem lenne, én is fel lennék indulva.

DE

Kamasz. Lázad. Félig felnőtt. Szexel, cigarettázik. Nyivlán nem örülsz neki, de nem hiszem, hogy bármit elrontottál. Serdül és ennyi.

Hogy 1 hónap után lefeküdtek... hát istenem. Ha 2 hónap után, az más kategória? Nem.

Vigyázz rá, ne faggasd nagyon, nehogy bezárkózzon. Azért én nyilván jelezném neki, miket találtam a cuccai közt és próbálnék beszélgetést kezdeményezni. Max nem akar.

2021. aug. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy már sokan mondták, ez nem annyira kirívó eset, még ha nem is túl ideális es ijesztőnek tűnhet


Ebben a korban már drasztikusan nagyon nehéz "nevelni", inkább visszájára sül el, szerintem azzal tudnál nagyon sokat segíteni ezen a helyzeten, ha őszintén próbálsz meg beszélgetni.


Olvasom, hogy nem túl együttműködő, de ilyesmire gondolok, hogy mond el neki, mire kell figyelni iváskor, - az jó, hogy a biztonságos szexig már eljutottak, de nem ártana ezt kifejteni, esetleg nőgyógyász, fogamzásgátló, gyorstalpaló a nemi úton terjedő betegségek terén -, ÉS a bántalmazásról, manipulációról is nagyon fontos lenne elbeszélgetned vele! Ilyenkor, mikor éppen csak elkezd romantikus/szexuális kapcsolatokat kialakítani, nagyon könnyen bele lehet esni ezekbe!


Meg ha túlesel az ilyen "biztonsági beszélgetéseken", ivás, cigi, koffein, drog neadjisten, szex, terhesség, nemi erőszak, bántalmazás...szóval ezeken a finom témákon ha túljutsz elkerülöd azt a helyzetet, hogy miután meglátsz nála vmit vagy kitudódik egy ilyesmi, utána kelljen beszélni róla, amiből lehet egy felesleges még nagyobb konfliktus, még akkor is, ha véletlen volt, pl most ahogy vitted ki a szemetet

2021. aug. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
27%
#21 Akkor csinálja 12 évesen, hisz mit számít az a 3 év. Ez nem álszentség, 15 évesen marhára nem erről kéne szólnia az életnek, majd 17-18 évesen ráér nagylányosat játszani.
2021. aug. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

sziasztok! jelentkezem.

sikerült vele beszélni, úgy, ahogy.

pénteken viszem nőgyógyászhoz, nem akarom hogy bármi betegsége is legyen, annak ellenére, hogy védekeztek.

azt mondta, hogy a cigaretta az egyik barátjáé, ő csak kipróbálta párszor.

ez megnyugtatott valamennyire.

próbáltam felé nyitottan közeledni, de úgy érzem, nagyon feszélyezhette ez a kialakult kommunikáció kettőnk között.

2021. aug. 3. 14:00
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy régi kérdés de:


"azt mondta, hogy a cigaretta az egyik barátjáé, ő csak kipróbálta párszor"-

Ez a legnagyobb ordas kamu amit minden kamasz mondana ha a szülője megtalálta a cigit. Nálam anno max 1-1 szál volt, mert sose szoktam rá, de ha tőleg kérdeztél volna, hogy mi ez, én is azt mondtam volna hogy egy barátomé.

Mindenki ezt hazudja:D bebizonyítani meg sose tudod, hogy nem igaz.

2021. dec. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!