Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 14 éves lányomnak egy 17 éves...

14 éves lányomnak egy 17 éves fiú udvarol. Hogyan álljak a dologhoz?

Figyelt kérdés
2 hónapja ismerkedik a lányom egy majdnem 18 éves fiúval. Eljárnak kávézni, randizgatnak, iskola után mindig együtt töltenek egy kis időt, beülnek valahová. A srác rendes, ismerem a családját is, tisztességes emberek, ezzel tehát nincs baj. De a korkülönbség engem zavar, alapvetően nem sok 3 év, de kamaszkorban már ez a pár év is sokat számít. Tervezik, hogy hivatalosan is járni fognak. Minden bizonnyal hamarosan le is fognak feküdni egymással, de nagyon féltem a lányomat, fiatal még ehhez! Egy 18 évesnek meg azért már biztosan vannak igényei erre… De ha most megtiltom neki, hogy járjanak, én leszek a gonosz, sértődés és harag lenne belőle. De a tudatot se bírnám elviselni, hogy szexelnek, a lányom nem rég még barbi babákkal játszott, egyszerűen éretlen ehhez. Túlreagálom? Szerintetek mi lenne a helyes lépés?

2021. dec. 7. 08:07
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
80%
20, szexről igen. De a kv nem árt, ha nem literszám issza.
2021. dec. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
38%
ok, látom, sikerült leszűrni a lényeget :)
2021. dec. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
8%
Hogy kéne?Egy 14 éves még kis gyerek.Aztán ne csodálkozz ha nagymama leszel idő előtt.
2021. dec. 8. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
78%
22, nekem igen, neked is?
2021. dec. 8. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
88%
Itt tart a világ, istenem... Én 30 fölött vagyok, de mikor én voltam 14 éves, akkor is érdekelték már a pasik a 14 éveseket, és igen, barátjuk is volt. Ne csináljunk már úgy, mintha mi szűzen mentünk volna férjhez 25 évesen 🤦‍♀️
2021. dec. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. Leültem beszélgetni vele, és bár kicsit kínos volt, szóba hoztam a szexet. Mondtam neki, hogy csináljon, amit szeretne, csak legyen óvatos. Még mindig nehéz elfogadnom a tényt, de igazatok van, ha akarja, úgyis csinálni fogja.


Kávé témával kapcsolatban: nem napi szinten van, 2-3szor egy héten. És ha jól tudom, inkább a cappucinot iszik, kávét ritkábban. Szerintem nem ártalmas.

2021. dec. 8. 08:03
 27/40 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon gáz vagy!
2021. dec. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
17%
Azért durva hogy a többség szerint normális,ha egy 14 éves pasizik.😳Mondjuk legalább a szüleinek lenne annyi esze,hogy egy kis korút nem hagynak szexelni!Legalább a 16-17 éves kor várná meg!
2021. dec. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
91%

Igen, ha mindenki szembejön autópályán, nyilván nem te vagy a hülye 🤦‍♀️ amúgy nem kiskorú, hanem fiatalkorú.

És áruld már el kérlek, mégis hogyan akarnád megakadályozni? Azt gondolod, ha közlöd vele, hogy lányom, nem szexelhetsz 18 éves korodig, akkor nem fog? Mert ugyebár a kamaszok arról híresek, hogy ellenvetés nélkül szótfogadnak, és nem feszegetik a határokat, még akkor sem, amikor hormonjaik tombolnak. Ja, várj, mégsem.

2021. dec. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem normális, hogy 14 évesen érdeklik a fiúk. Itt most egy normális 18 éves srácról beszélünk. Nem arról van szó, hogy ugorjon vele a lány ágyba rögtön, hanem arról, hogyha komolyabbra fordul a dolog, akkor előbb-utóbb szóba fog kerülni a szex is. Biológiailag érett a szexre egy 14 éves. Szerintem jobb, ha 14-15 évesen, egy komoly kapcsolatban kezdi meg, mintha vár 18 éves koráig (mire is?), aztán egy buliban vagy akárhol lefekszik valakivel és úgy veszti el a szüzességét.
2021. dec. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!