Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mennyi idős kortól engednétek...

Mennyi idős kortól engednétek a lányotokat a barátjánál aludni?

Figyelt kérdés

2022. jún. 2. 21:39
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
22%
18
2022. jún. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
76%
Hmm talán 15-16?
2022. jún. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
73%
16-17
2022. jún. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
88%
Ha már barátja van és ott akar aludni akkor sztem mind1. AZT úgyse tudod megakadályozni. A micsoda nappal is feláll 🤷
2022. jún. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
88%
Amikor ez felmerül igényként, és már tovább nem tudom húzni a kérdést.
2022. jún. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
73%
1-es Ezt kérlek magyarázd meg, és írd le azt is, hogy mennyi idős vagy, és van -e gyereked!
2022. jún. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ez egyedi, ha érett gondolkodású és felvilágosítottam akkor engedném el, nem feltétlenül kortól függ
2022. jún. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
96%

De hozzátenném, ha akkor történik a felvilagosítás (értsd alatta azt is hogy hogyan kell védekezni és mit jelent a nem kívánt terhesség, valamint hogy csak akkor feküdjön le vele ha tényleg, őszintén megfelonek tartja a barátját és a kapcsolatát is, nem külső megfelelés miatt ) amikor már az igény jön hogy ott aludjon akkor már késő.


Ez előbb kell, amikor kb szóba sem jön a pasizas

2022. jún. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
92%

#1

18 éves kortól már biztos nem engeded, mert akkor már azt csinál, amit akar. Akár oda is költözhet a te beleegyezésed nélkül.



Nem az ő koruk számít, hanem hogy mennyi ideje ismerik egymást. Nem mindegy, hogy olyan barátja van, hogy csak egy hete ismeri, vagy olyan, akit több hónapja, vagy esetleg olyan akit gyerekkorátor, de akkor még nem jártak.



Amúgy meg nem tudom mi ez a nagy felhajtás a tini párok együttalvása körül. A f@$z nappal is feláll. Szexelni meg nem csak ágyban lehet. Tudom, mert én se éjjel egy ágyban vesztettem el, pedig úgy kényelmesebb lett volna...

2022. jún. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 Derjaderja ***** válasza:
88%

Tényleg nehéz, figyelembe véve, hogy az együttalvás egy lelkileg is nagyon fontos dolog, vélhetőleg beszélgetnek, megismerkednek, álmukban összebújnak. Ez nagy érzelmi pluszt jelent és szexelni meg tényleg bárhol lehet. Ez a tanulási folyamat ideális lefolyása hogy a kapcsolat mélyül és próbáját válik a későbbi végleges kapcsolatnak.


Vsz ott vannak a fiú szülei a házban, mondjuk nekem ez a része aggasztó, nem az hogy lesz szex vagy nem, hogy ott van éjjel idegenek között, hogy vajon leáll-e a csákó, ha valamire nemet mond. Hogy a szülők milyenek pl egy alkoholista apa esik-e haza stb.

Mindenesetre biztosan ragaszkodnék ahhoz hogy ismerjem q fiút és már egy ideje együtt legyenek. Gondolom a szülőkkel telefonálni vagy megismerkedni az már túl ciki lenne, pedig az nagyon megnyugtatna.

De ez spekuláció, kicsik még a gyerekeim.

2022. jún. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!