Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mennyi idős kortól engednétek...

Mennyi idős kortól engednétek a lányotokat a barátjánál aludni?

Figyelt kérdés

2022. jún. 2. 21:39
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
57%
30 felett 😏🙃🤪
2022. jún. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 De La Cruse ***** válasza:
100%

Kezdettől fogva kézben kell tartani a gyerek kapcsolatait és oda kell figyelni, hogy megválogassa a barátait és azokat akik közelebb kerülhetnek hozzá.

Először is hozza el a srácot párszor, és legyen vele beszélgetés meg pár dologra be kell fogni, hogy lássa az ember, hogy hogyan áll a dolgokhoz.

Ha jól vizsgázik akkor először had menjenek ide-oda, (Mozi, Strand, Rendezvények...stb.)És ha egy évet kibírtak egymás melett akkor el lehet engedni a kezét.

Nagyon meg kell nézni, hogy hogyan bánik a lánnyal.

2022. jún. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 demokrácia válasza:
100%
Annyival egészíteném ki, mert erről nem volt szó, h a behatolás nélküli petting szexre kell tanítani és biztatni a 16 éves korosztályt.
2022. jún. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
89%

Annyira szomorú olvasni ezeket a válaszokat... :(

Azt, ahogy felnőtt emberek, szülők (?) nevetnek és becsmérelik a kamaszokat, az érzéseiket. Hogy lenézik őket, mert éppen 16-17 évesen nem egy 20 éves házasság van mögöttük. Ti nem voltatok kamaszként szerelmesek? Nem volt barátotok/barátnőtök, akikkel legszívesebben éjjel-nappal együtt lettetek volna?


A kamaszkor egy nagy túlfűtött időszak, azzal, ha kinevetitek a gyereketek érzéseit, érzelmeit, nem segítetek rajta. Ahogy a tiltással sem.

2022. jún. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim válasza:
25%
Majd ha a barátja elveszi feleségül.
2022. jún. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
78%
Nekem biztos megengednék a szüleim akárhány évesen az ottalvást (így utólag), de 40 is elmúltam már és nincs párom. Sok műszaki dolgot tanultam, pl ipari automatika, programozás. Nem állok rosszul anyagilag. Nagyobb hangsúlyt kellett volna fektetni a kapcsolatokra, szocializálódni kellett volna, sokat kellett volna társaságba járni. Nekem ez kimaradt. Higgyétek el, nem minden a pénz meg a végzettség. Mit ér, ha egyedül halsz meg, de előtte még látod az öregedő szüleid szemében a szomorúságot, mert unokákra vágytak, de egy emberileg sikertelen hulladék lett a fiuk.
2022. jún. 10. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!