Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mennyi idős kortól engednétek...

Mennyi idős kortól engednétek a lányotokat a barátjánál aludni?

Figyelt kérdés

2022. jún. 2. 21:39
1 2 3 4 5
 31/46 Derjaderja ***** válasza:
83%

Mert azt kellene feldolgozni, aki a saját gyerekén gúnyolódik? "Tojáshéj a feneke alatt"?


Én ugyan 18 éves voltam, de még érettségi előtt, amikor már aludhattam az amúgy akkor már egyedül élő egyetemista (műegyetem első évéz max átlaggal végzett) barátommal. El is utaztatás hozzájuk, a szülők a fiúk gyermekkori képeit mutogatják, színházba vitték minket. A srác nagyapja a város közjegyzője volt, full normális magasan kvalifikált értelmiségi polgári család volt. Ott náluk meg csak szex se volt. Én 18 évesen elég naiv kislány voltam, de q szüleimnek volt eszük és látták, hogy rendben van ez így, ismerték engem és értették eléggé a világot. 17 évesen szerintem ugyanúgy elengedtek volna.


A nővérem meg folyton a lakótelepi rossz társaságok a keveredett, őt az ilyen fickókhoz sose engedték el és el.


Amilyen értékrend dívik ma, ezerszer inkább egy rendes fiú, mint vmi felvágos pitsa lánybanda, akik telebeszélik a fejét az üres csillogás kergetesevel. A 15-18 évnek a test felfedezése abszolút ideális.


Még kell ismerni az adott helyzetet, aki meg a kamaszok szerelmét kigúnyolja, az lelki szegény, mert annál igazabb es fontosabb szerelem kb nincs.


Na én mára elköszönök amúgy.

2022. jún. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
93%
16
2022. jún. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
11%

Már ideje, hogy elköszönj derjaderja

Mindenhol te írogatsz. Ráadásul hülyeséget.

2022. jún. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
94%

Én 16 voltam. Amikor az "aktuális" pasimnal aludtam. Az az aktuális az első volt és 7 evig voltunk együtt. Utana egy 4 éves jegyessegem volt, most pedig férjnél vagyok és gyerekem van a "harmadikkal" és egyben utolsoval.

Lehet ezt igy is nézni..

Nem kell lenezni a fiatalokat és hangoztatni a felnottesnek gondolt hülyeségeket. Attól, hogy 15-16 éves még vannak érzelmei, lehet szerelmes a maga szintjén és ilyenkor egy értő, bizalmas szülő kaocsolat nagyban megalapozhat minden további helyzetet.

2022. jún. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány akiről szó lenne. Egyenlőre a szüleink nem díjaznák, illetve apum nem engedi. 16 évesek vagyunk mindketten, az év végi átlagomban 1db négyes lesz, minden másból jeles vagyok. Idén a barátom mellett letettem egy angol c1-es nyelvvizsgát, szóval jól tanulok, az orvosira készülünk mindketten. Január óta vagyunk együtt, de 2 éve vagyunk osztálytársak, szóval ennyi ideje ismerjük egymást. A szülők is ismerik már egymást.
2022. jún. 3. 15:47
 36/46 anonim ***** válasza:
86%
Én megengedném azok alapján, amit leírtál.
2022. jún. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
7%
Én meg nem engedném meg. Legyetek együtt nappal, hétvégén, aludni mindenki menjen haza. Ráértek felnőttködni később is.
2022. jún. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
5%
31es, gondolom a naagy külön élő pasid albérletét a szülők fizették:-D
2022. jún. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
63%
Kicsikém, az "egyelőre" szót sem tudod leírni helyesen. Szerintem töltsd nyelvtanozással az időt, mint barátnál alvikával. Hosszabb távon jobban megéri.
2022. jún. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
9%
12 évesen. igy 13 éves korára Anyuka let és a csávó tartsa el, le van a gond. Nem nekem kel tartani.
2022. jún. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!