Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mennyi idős kortól engednétek...

Mennyi idős kortól engednétek a lányotokat a barátjánál aludni?

Figyelt kérdés

2022. jún. 2. 21:39
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
76%
Aki erre nem készül fel jó előre, és nincs saját érv-és szabályrendszere, hanem a neten arctalan kommentelők véleményére alapoz, annak túl korán jött a gyerek és még azóta se nőtt fel a feladathoz.
2022. jún. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
15%
20: és anyádék mivel foglalkoznak? Gondolom egyik sem lett orvos, ügyvéd vagy mérnök...
2022. jún. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
15%
Biztosan most, 2022-ben is, két 15 éves 20 év múlva is együtt lesz 🤣🤣
2022. jún. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
88%

#12

Hidd el. Van az a helyzet és kényszer, mikor egy 18 éves eltartja magát.

Ismertem is, igaz ő fiú volt.

Az anyja nagyon nem szerette a barátnőjét (1 évvel volt nagyobb nála, nekem évfolyamtársam volt), és egyszer nagyon kiverte a cirkuszt. Akkor meg a fiú megfogadta, hogy ha lesz még egy ilyen, elköltözik. Érettségi előtt pár héttel lett is, s tényleg elköltözött. Bérelt egy kis lakást, munkaként meg hordta a kenyeret a pékségből a boltokba. Tovább nem tudom mi lett, de tényleg elment, s tett iz azért, hogy azért éhen se haljon.



17

Pont semmi köze sincs a 2-nek egymáshoz.

Nekem 20 évesen lett először barátom, de az érettségi átlagom nekem volt az osztályban a 2. legrosszabb. Az utolsónak szintén nem volt barátnője. Az elsőnek se. A 2. legjobb már meg is csalta a barátnőjét érettségire. A 3.-nak 9. osztály óta volt barátja. Az 5.-nek pont utolsó évben lett. Az az után levőnek megint nem volt, stb.

Bár összességében a jobbak közt több volt a párkapcsolatban levő, mint a világ életében szingli.

2022. jún. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
83%
16 körül
2022. jún. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim válasza:
78%

#17


3 és fél éve van barátom (15 éves voltam, amikor összejöttünk), és most érettségiztem.

2 érettségim is 98% felett lett.

A "legrosszabbnak" az írásbelije 1 ponttal marad le az ötösről (tehát szóbelivel még bőven lehet ötös), az összes többi pedig simán ötös.

Úgy, hogy minden hétvégén a párommal voltam, szóval nem ettől függ.

2022. jún. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
13%
Párommal.. xD Tojáshéj meg a segge alatt.
2022. jún. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
10%
Főleg amikor hetente más a "pááárja" a kis ovisnak😆😆
2022. jún. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
15%

Maximum ha már együtt vannak egy éve legalább és nem 1 hete, és látszik, hogy "komoly", már ha ennyi idősen annak lehet nevezni valamit...

Nem pedig hetente más fiúknál aludjon.

De úgy látom sokaknál ez sem akadály. Utána meg jönnek ide a "vajon terhes vagyok?" kérdések.

2022. jún. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
0%

A sok felelősségteljes szülő megkezdte a nullázást.

Micsoda véleménynyilvánítás 😆

2022. jún. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!