Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Egy 14 éves gyereket elengedné...

Egy 14 éves gyereket elengednél busszal, úgy hogy még soha nem volt buszon egyedül?

Figyelt kérdés

2022. szept. 2. 16:56
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
17%
Lehet haverjai sincsenek, hogy lennének ha nem jár sehova? Rossz szülőség!!
2022. szept. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
89%
Vagy mint mondtam falusi, és nem KELL buszozni a haverokhoz...
2022. szept. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. falusi vagyok, pont ezért kellett buszoznom kisiskolás korom óta. Ha városban élne se lehet kellett volna buszoznia, ha közel van az iskolája.
2022. szept. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
100%

Nekem anno falun kívül nem volta haverjaim. Soha nem kellett általános alatt egyedül tömegközlekednem. Gimiben kolis lettem, beköltözni elkísértek, első hét végén jött valaki elém a vonathoz, és együtt vonatoztunk haza. Aztán már minden király.

Egyetem kezdésénél is így csináltam. Fontosabb helyeket, az odautat bejártam idén egyszer valaki olyannal, aki tudja az utat, aztán minden tök jó. Gólyatáborra odataláltam egyedül. Kolis beköltözéskor anyu jön velem, de nem az út miatt, mert ő kevésbé tudja, hanem a cucc miatt.

2022. szept. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
4%

24

íííí ez nem jó ha még mindig anyu megy veled, szerintem ez önállótlanságra utal, amin nemsokára csak pszichológus fog tudni segíteni, szóval minél hamarabb változtass ezen!

2022. szept. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
81%
23, igen, lehet hogy egy városinak pont mellette van az iskolája, de éppen a város nagysága miatt valószínű, hogy kölyökkora óta tömegközlekedik aki ott él. tudod vannak programok, délutáni foglalkozások, sport, meg a barátai-osztálytársai se feltétlenül ugyanabban a kerületben laknak, egy 10-12 éves városi gyereknél már kicsit sem túlzás elvárni az önálló tömegközlekedést.
2022. szept. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
100%
#25 Nem vagyok életképtelen, csak nem tudok több heti cuccot 2 bőrönddel, 2 nagy sporttáskaval, egy nagyobb hátizsákkal egyedül elszállítani vonattal. :D Hetente meg nem vonatozgatnék a cuccaim fokozatos behordása miatt 6 órát úgy, hogy csak szombat reggel tudnék indulni, mert pénteken az óráim vége után átszállással nem érek csatlakozást haza. :D
2022. szept. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
10%
Persze, önállóan még buszozni se tudsz, ez azt jelenti hogy az vagy. Keress fel egy Pszichiátert gyorsan.
2022. szept. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
93%

#28 Te meg önállóan szöveget értelmezni nem tudsz, egy alsós tanítót keress fel, még visszafordítható a helyzet. XD

Direkt írtam, hogy nem nem találok oda. Egyszer körbenéztem unokatestvéremmel meg anyuval(hogy ugye beköltözésemkor hazafelé ő se tévedjen el)(meg amúgy nagynéném is jött, de ő amúgy is akkor látogatta az unokatesóm). Aztán elmentem gólyatáborba tök egyedül. Simán oda tudok találni. :)

Amúgy vonatozni fogok, nem buszozni, mert az több átszállás.

Öt évig voltam kolis, nem nem tudok egyedül közlekedni, hanem egyedül nem tudok elvinni egyszerre nagyjából 30 kiló cuccot 160 kmre, két vonatos átszállással+egy villamosozással. Az meg a családnak és nekem is anyagilag jobban megéri, hogy egyszer eljön velem valaki, majd hazamegy, mint az, hogy hetente járkáljak ide-oda, ahelyett, hogy három hetente egyszer hazajövök.

2022. szept. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
0%

amugy nem kell it lepontozgatni a gazdagot, csak fel!


Csak felfelé!!


mert gazdag vagyok az nem azt jelenti hogy nem voltam szegény, csak a szerencse megvilágitott

2022. szept. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!