Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Egy 14 éves gyereket elengedné...

Egy 14 éves gyereket elengednél busszal, úgy hogy még soha nem volt buszon egyedül?

Figyelt kérdés

2022. szept. 2. 16:56
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
86%

7/41-nek!

A falusi gyerek sokkal önállóbb, mint az agyon tutujgatott városi kölyök!

2022. szept. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
35%

42

nehari ismerek olyan falusi gyereket aki egész nap ki sem mozdul szalhogy nem kell ilyet mondani

2022. szept. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk az még mindig nem derült ki, hogy hová és miért akar egyedül utazni a gyerek.

Gyanús, hogy kamu, trollkérdésről van szó és/vagy a gyerek írta ki.

2022. szept. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
83%

A Google térképen le lehet menteni offline térképdarabokat, ha meg a GPS be van kapcsolva, internet nélkül is mutatja a helyet. Bár egy bizonyos szintig a Google térkép alapból betölt offline is.


Nekem egyetemista koromban kellett ez, gimibe simán mentem a többiek után. 2 helyen tett le minket a városban a busz.

2022. szept. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 Evelinb09 válasza:
100%

Én 14 évesen kezdtem egyedül, mert addig nem is volt szükség rá, tesóm már 8 éves kora óta,egy darabig kísértük aztán mondta hogy nem kell, majd elbuszozik osztálytársakkal 🤷🏽‍♀️

Mentek pár kört utána vágni fogja a gyerek, nyugi

2022. okt. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2022. nov. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
100%

Nem friss már a kérdés, de engem is érdekelt még szeptemberben, mert a gyerekem egyedül jár iskolába busszal, és át is kell szállni. Ő is 14 éves.

Az első héten mentünk vele, azóta jár egyedül, és már teljesen megszokta. Eddig kétszer kellett menni érte menteni, mert rossz buszra szállt. Szerencsére nem ment el az ország túlsó részére, simán hazatalált volna onnan is, csak bepánikolt. De az enyém extrán önállótlan, eddig agyon volt pátyolgatva, mert adhd-s. Szóval igen, szerintem meg tudják ők is szokni. Az elején nagyon félt, százszor inkább bevállalta volna, hogy koleszos legyen, csak ne kelljen buszra szállni. Viszont egyszer csak el kell kezdeni az önállósodást.

2022. nov. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
Attól függ melyik járaton és melyik napszakban.
2023. jan. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
2023. jan. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!