Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukák, mit szólnátok ha a...

Anyukák, mit szólnátok ha a lányotok ilyen hajat akarna?

Figyelt kérdés

Szóval most a lányom haja úgy hátközépig ér, kicsit kikopott, de egyébként vörös volt. Olyan “erősen hullámos”-ként definiálnám. Vissza szeretné festetni vörösre, amit engedek is, mert tényleg jól áll neki. Viszont ilyen hosszt/fazont szeretne:

[link]

Én félek, hogy ezzel esetleg leszbikusnak fogják hívni, vagy azzal csúfolják, hogy fiús. Valamint ez elég radikális frizura váltás. Szerencsére gyorsan nő a haja, de akkor is aggódom emiatt. Anyukák, ti mit gondolnátok erről egy hamarosan 18 éves (jövő január) lánynál?



2022. szept. 5. 22:50
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, egészségére
2022. szept. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim válasza:
100%
A lányod véleménye nem érdekel, de random embereké igen…..
2022. szept. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
Ez hol fiús?? Teljesen normális női frizura. Igen, engedném, max mégsem szereti és visszanöveszti.
2022. szept. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem fiús, félhosszú normális frizura, vagány.
2022. szept. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
92%
Természetesen hatású vörösben biztos szép lesz, a képen látható szín szerintem nem jó... viszont ehhez a fazonhoz olyan fodrász kéne, aki tényleg tud vágni, mert ha dilettáns, akkor nagyon el fogja rontani.
2022. szept. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
94%
Felőlem olyan haja lehet amilyet akar, ő fogja viselni. Az egy dolog hogy ez az öcsi frizura nekem nem tetszik, de nem szólnék semmi rosszat rá. Inkább biztatnám a lányom hogy most fiatal, próbálgassa csak nyugodtan a stílusokat, találja meg önmagát. Meg az is lehet hogy neki jobban álna, tud nagyon is csajos lenni egy rövid haj, ha tudják viselni.
2022. szept. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
91%
Mi baj van ezzel a frizurával? Fiatalos, sőt mi több: szexis. Nem ezen akadtál fent igazából? Elég sokan szeretik így megcsinálni a hajukat bulizásra felénk.
2022. szept. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan,nekem ennél rövídebb volt.Néha a rossz indulatuak beszoltak,de nagyon ritkán.

Szerintem nincs ezzel gond,ha tetszik neki miért ne

2022. szept. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim válasza:
100%
Ha már 18 éves nem mindegy? Egyébként meg semmi fiús nincs benne.
2022. szept. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó frizura. Amúgy nem releváns nálatok már enged e vagy nem.
2022. szept. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!