Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukák, mit szólnátok ha a...

Anyukák, mit szólnátok ha a lányotok ilyen hajat akarna?

Figyelt kérdés

Szóval most a lányom haja úgy hátközépig ér, kicsit kikopott, de egyébként vörös volt. Olyan “erősen hullámos”-ként definiálnám. Vissza szeretné festetni vörösre, amit engedek is, mert tényleg jól áll neki. Viszont ilyen hosszt/fazont szeretne:

[link]

Én félek, hogy ezzel esetleg leszbikusnak fogják hívni, vagy azzal csúfolják, hogy fiús. Valamint ez elég radikális frizura váltás. Szerencsére gyorsan nő a haja, de akkor is aggódom emiatt. Anyukák, ti mit gondolnátok erről egy hamarosan 18 éves (jövő január) lánynál?



2022. szept. 5. 22:50
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
96%
Ez egy szuper jó frizura, fiatalos, bolondos.
2022. szept. 6. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
91%
Mert ha leszbikusnak nézik, akkor....?
2022. szept. 6. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
akkor kis putyinok fognak potyogni az égből...
2022. szept. 6. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
95%

A kérdést elolvasva azt hittem valami nagyon extrém lesz 😃. Mellettem szívrohamot kaptál volna, mert 16évesen alá volt borotválva, úgy mentem haza. Most vagyok 31, nem mostanában volt már, akkor jobban polgárpukkasztó volt, hogy egy tinilánynak oldalt levan nyírva.

Ez egy "tucat" haj, nem is extrém. Azt nem tudom honnan szedted, hogy lezbikusnak fogják nézni... Nincs egyen lezbi haj meg ruha. Ismerek olyan csaj, aki teljesen nőies, kis "cicababa" mégis a nőkhöz vonzódik 🤷🏼‍♀️. Már rég nem kőbe vésett szabály, hogy nőknek hosszú haj, férfiaknak rövid. Ennél rövidebb pixie hajjal is rohangálnak nők

2022. szept. 6. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%

Mitől leszbikus ez a haj? Magyarázd el kérlek 🤷‍♀️


Enyhén hullámos, félre fesült, kócos hatás . Minden átlag reggel így nézek ki.


Vagy az zavar be hogy aki a képen van ő biszex?


Nem értem a logikádat

2022. szept. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%

Mi köze a hajnak a nemi orientàcióhoz?

A leszbikus ismerôseim többsège nôies, hosszù hajat visel..

Ès van hetero ismerôsöm, aki rövid, katonàsat..


Ez pedig teljesen snassz, àtlahos haj

2022. szept. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
vörösre festheti, de le nem vágathatja ami kevésbé káros. juj.
2022. szept. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
Se nem fiús, se nem extrém, amit belinkeltél, igazából nem is értem ezt a kérdést.
2022. szept. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem 18 évesen, ha szeretne kopasz is lehet, majd tanul belőle. Amúgy ez a haj teljesen rendben van és nem fiús.
2022. szept. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Kristen Stewartnak valóban vannak leszbikus hajlamai, és valóban voltak kimondottan fiús frizurái is. De ebből még semmi nem következik bárki másra nézve, aki a képen látható, konkrétan egyáltalán nem fiús frizurához hasonlót visel.
2022. szept. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!