Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők,mit szólnátok, ha a 18...

Szülők,mit szólnátok, ha a 18 éves gyereked elmenne nyaralni, úgy hogy nem szól?

Figyelt kérdés

Még gimnazista lány. Barátjával (osztálytársa, 4 hónapja vannak együtt) ment Mallorca-ra. Csütörtök este elmentek randizni és pentek reggel írt, hogy kint vannak Spanyolországban, csütörtök hajnalban érkeznek haza. Én úgy vagyok vele, hogy érezze jól magát, de kicsit zavart, hogy nem szólt, férjem jobban ki volt akadva.

A hétvége meg a március 15 miatt csak 3 napot kell igazolni. Az egész út elmondasa alapján 130 ezer kettőjüknek, amit felesbe fizetnek, ezt a nyárimunkából fizeti.


Kiváncsi vagyok, hogy a többi szülő hogy reagálna, ha ilyeneket csinálna a gyereke


2023. márc. 12. 12:24
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
77%

42 evesen , csaladanyakent , a mai napig megmondom anyukamnak, ha valahova tervezek menni, ebbe belertve a szomszed varost is.


Valamit nagyon elrontottatok a nevelessel.

2023. márc. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
86%
Hasonló korúak vagyunk a lányoddal, és nekem nem felhőtlen a kapcsolatom a szüleimmel,de még így sem tudnám ezt megtenni. Ha ott helyben döntöttek, akkor is van telefon/internet ahol elérhetett volna titeket. Én nagyon csalódott lennék, átverve érezném magam. De elővenném a fiút is, mert neki is lehetett volna több esze. Büntetést én sem adnék, de a bizalmam elvesztené az tuti.
2023. márc. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
87%
Én nem gondolom nevelési hibának. Hasonló dolgot én is elkövettem annó, pedig normál nevelést kaptam. Én azért nem mondtam el, mert féltem, hogy le akar beszélni róla, nem engedi, stb. Nem akartam vitát.
2023. márc. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
19%

Ezek után mehetne a kedves barátjához, vagy ahová akar, elvégre nagykorú.


34 vagyok, a barátommal élő nő, de alap, hogy szólok, ha elmegyek otthonról, ugyanis nem veszem semmibe a másikat.

Az meg, hogy "átruccanok" Mallorcára BÁRKI tudta nélkül, egyenesen kizárt. Bszki, bármi történhet velem az úton, aztán senki nem tudná, hol keressen.


Értem, hogy a lányod 18 éves, de úgy viselkedik, mint egy hülye kis ovis - nem, ezt velem nem játszaná el még egyszer.

2023. márc. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!