Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit szóltok a mai cicamica...

Mit szóltok a mai cicamica tini lányokhoz?

Figyelt kérdés
Már szülő vagyok, csak érdekel a véleménye az embereknek.
2010. okt. 15. 21:58
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
27%

Juuuj. Most nevezzetek plázaribancnak, mert azt vehetek amit akarok, és nem csövesnek öltözöm. Nevezzetek k*rvának, mert szeretek b@rokodni a barátnőimmel.


Ez a sok álszent.... Ti meg itt búslakodtok, nem kéne gyereket nevelni??? Én legalább nem vok álszent...


Lehet lepontozni.

2010. okt. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
62%
A lepontozás megtörtént.
2010. okt. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
69%
Dehogy búslakodunk.Inkább ne is legyen gyerekünk,mint egy hálátlan,visszabeszélő,idétlen kamaszlánnyal bajlódjunk.
2010. okt. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
83%
Én is azért tartok inkább itthon kisállatot..
2010. okt. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
21%

-.-" Szerencsére az én szüleim ,kedvesek és engedékenyek. Egy olyan szülőt mint Ti azonnal tönkretennék.


Még mindig az a hálátlan, idétlen kamaszlány

2010. okt. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
100%

Kedves normális kommentezők, a "hálátlan kamasz" egy rossz nevelés eredménye. Mi az hogy a gyerek diktál? Értem ezt rra, hogy egy olyan szülőt, mint Ti tönkretenne?

Na ettől megyek fejjel a falnak. Utálom az ilyen nagyképű lányokat.

A kérdésre pedig ezzel együtt válaszoltam is!

2010. okt. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem csak kinézet alapján nem lehet ítélkezni. Nekem pl. van egy osztálytársam aki teljesen olyan mint amiket leírtatok. A barátaival együtt (persze azért a mellüket meg a seggüket nem rakják ki). Már akkor megutáltam őket amikor tavaly év elején meg láttam a csapatot. És tavaly év vége fele összefutottam velük a plázában és elhívtak magukkal egy kicsit "shoppingolni" mert nem akartak bunkók lenni. 1 óra után annyira le voltam döbbenve hogy némelyik milyen okos és intelligens és simán lehetne akár kitűnő tanuló. Jó fejek és tök normálisak voltak. Csak egy picit hangosak. Azóta én is hozzájuk tartozom és büszke vagyok rá mert tudom hogy milyen vagyok és nem érdekel ha más kinézet alapján kritizál és "Úr Istenezik" rólam. :) Persze biztos vannak akik tényleg belül is ilyenek de a többség csak a felszínt mutatja.

15/L

2010. okt. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
100%

az én szüleim annó tudták mit jelent nevelni, és vagyok magamtól is annyira értelmes, hogy nem viselkedem úgy, mint a mai tinilányok többsége.

engem inkább az borít ki, hogy mennyire hülye mindegyik...komolyan néha elbizonytalanodok, hogy 17 évesek között vagyok-e... nagyon szánalmas, csak a pasik meg a ruhák érdeklik őket, belül pedig nullák egytől egyig.. tényleg mikor a tanár megkérdezi tőle hogy ez most kérdő v kijelentő mondat, és azt mondja rá, hogy tessék várni gondolkodom...szóval elkeserítő...

kíváncsi vagyok mi lesz ezekből az emberekből.

2010. okt. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
100%
Tény vannak ilyen cicamica lányok, de nem mindegyik. Erre én is rájöttem mint ahogyan az előttem lévők írták, hogy nem szabad külsőről ítélni. Meg a másik dolog milyen unalmas lenne a világ ha mindenki ugyanúgy gondolkodna. Ha egy kis időt töltötök egy ilyen "bandában" akkor azért rájöttök hogy ott is vannak különbségek, vannak az okosabbak meg azok a tiszta hülyék. De ezeket is tenni kell valahová. Nekem semmi bajom nincs velük, néha ha mondjuk így tél előtt el kell menjek vásárolni akkor találkozok néha velük és jókat beszélünk, tény nem sokáig. Ne értsetek félre nem akarok hozzájuk tartozni, csupán én úgy vagyok vele hogy szeretek mindenkivel jóba lenni és azért mert valaki rózsaszínbe öltözik vagy mert felnőttesebben akar kinézni én ennek ellenére nem ítélem el, hiszen ő is ember. Nekem is megvan a kis saját baráti köröm akikkel nagyon jól elvagyunk és ha úgy adódik mi is eltöltünk egy napot a "plázában" pizzázunk, vásárlunk, mozizunk, de mi ilyenek vagyunk mások meg olyanok. Lehet hogy ez nevelés kérdése is, de ezt az iskolai meg azok az emberek akik körülveszik meg amiket olvas azok is befolyásolják az emberek viselkedését stílusát. Ha meg valakinek nem tetszenek ezek az emberek (gyerekek) tartsák meg a távolságot, de egyszer ők is felnőnek és ők lesznek a jövő generációja, ezt sose felejtsük el. Tehát vagy megszokjátok ezt, vagy lázadoztok ellenük életetek végéig.
2010. okt. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
100%

Kedves : Ez a válasz 10%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 55%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 23:40 !


Kamaszlány!Látod,azért engednek meg neked mindent a szülök,mert ha tiltanák,annál jobban csinálnád a hülyeségeket.Szegények meg nem tudnak mit tenni.

Szerintem is egy kisállattal nincs annyi gond.Soha nem hagyja cserben a gazdáját egy új cigarettázó nagymenő fiú miatt,nem kell aggódni hogy hány órakor esik be hajnalban részegen az ajtón,nem őszülnek bele a szülők a nevelésbe.Meglehet nézni,akinek nics gyereke sokkal fiatalabbnak néz ki,mint akinak van.Hiába hálátlan dolog.Aztán majd öregkorukra a szülök mehetnek az otthonba.Ezt kapják cserébe a gyerektől.A legfontosabb:Tisztelet a kivételnek!!!!!!

2010. okt. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!