Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit szóltok a mai cicamica...

Mit szóltok a mai cicamica tini lányokhoz?

Figyelt kérdés
Már szülő vagyok, csak érdekel a véleménye az embereknek.
2010. okt. 15. 21:58
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:

Igaz nem tartozom a pláza cicákhoz de nekem is van fiúm,és én is figyelek a frizurára,de az öltözködés nem hat meg..

Nem érdekel hogy nem szeretem a farmert,nem érdekel hogy nem szeretem Justin biebert meg zac efront.. Nem érdekel hogy nem veszem magamra hogy nincs pasim (és akkor mi van?)

Egyik osztálytársam múltkor elkezdi: "Jajj mi lesz velem nincsen pasim? Meg ha az én helymbe lenne minden nap kézen fogva nyargalászna a pasijával

Engem nem érdekel hogy nem csókolozom mint más,nem érdekelnek nagyon a trendiségek

2010. okt. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
A fiúk tudnak viselkedni a lányok meg nem?? Ezzel vitatkoznék.
2010. okt. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
86%

'Jaj ezek a hálátlan kamaszok egy kisállat sokkal jobb'

Hát ehhez a felfogáshoz csak gratulálni tudok!

Kedves szülők/leendő szülők!

Képzeljétek el hogy minden csak nevelés kérdése. A lányból nem lesz plázacicuska, a fiúból nem lesz csőgatyás fülbevalós b*zi ha már kicsi korától kezdve a jóra neveljük és jó példát lát. Mindent MEGBESZÉLHET a szüleivel, BIZALOMMAL fordulhat hozzájuk bármilyen kérdéssel. A szülők meg ne úgy kezeljék a gyereket hogy CSAK EGY HÜLYE KÖLÖK hanem mint egy másik ÖNÁLLÓ, ÉRZŐ, ÉRTELMES embert. Ne legyenek TÚL SZIGORÚAK és TÚL ENGEDÉKENYEK sem mert egyik sem vezet jóra. Ne akarjanak a gyerekből ZSENIT nevelni pl: ne kezdjék el 2 éves korában az angolt taníttatni. TISZTELJÉK és FIGYELJENEK a gyerekükre. és még sorolhatnám...

Az egésznek csak annyi a titka hogy a gyermeknevelést ne akkor kezdjük el amikor 12 évesen már a magassarkút és a mélyen kivágott felsőt veszi fel.


De akinek inkább kisállat kell aminek kaját ad reggel és kussol egész nap akkor csak hajrá. Az ilyen nem is való szülőnek.Szánalmas...


Le lehet pontozni nyugodtan

2010. okt. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
100%

egy szóval: nevetséges


két szóval: nevetségesen hülyék


sok szóval: festett haj, agyonszolozott bőr, röhejesen nagy napszemüveg (ősszel), dió méretű agykapacitás, felfújt ajkak, tetőtől-talpig pink, több kiló smink, heti 4-5 pasi és félszeresére zsugorított kutyaszerűség egy táskába gyömöszölve. kb. ennyiből áll egy "mai cicamica tini lány" .

2010. okt. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
Lepontozás sikeres az utolsó előtti válaszolónak.
2010. okt. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:

Hát igen sok ilyen van. Én ismertem egy nagyon kedves, okos lányt, eggyel jár fölöttem a suliban, ő hetedikes. Tök normális volt amíg föl nem ment felső tagozatba. Most 10 centis magassarkúban kolbászol az utcán, kinn van a fél melle, csak akkor köszön, ha nincs más az utcán és az uszodában tangabugyiban meg kivágott felsőben mászkál közben meg narancsbőrös a s.gge. Hozzá még persze testsúlyának megfelelő smink, hatalmas fülbevaló. Az anyja fuvarozza a hetente változó pasiját aztán meg ki tudja mit csinálnak :S Szerencsére már iskolát váltottam azóta

12,5/L

2010. okt. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:

Na persze.Mert az ugye való szülőnek,aki veri,nem eteti, stb a gyerekét?Hát sok embernek nem volna való gyerek,mégis van.

Akkor inkább tényleg kisállatot kell tartani.Sokkal olcsóbb,és ragaszkodóbb.Lehet éjszaka tőle aludni,nem kell vele ordítani a boltban sem.

2010. okt. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:

Attól még h plázacica még lehet kedves és jófej(csak nemsok ilyen van). De azt utálom mikor egy ilyen csaj minden kis szarságon elkezd nyafogni... brrr :S


17F

2010. okt. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
100%
Igen,aztán ezek a mindenüket mutogató cicuskák hogy kitudják röhögni azokat,akik nem olyanok mint ők,vagy sportosan öltözködnek.Aztán majd 40 éves koruban csodálkoznak hogy veseproblémával ,vizeletcsöpögéssel kinlódnak,hiszen télen-nyáron akkora kabátban járnak mint egy zsebkendő.Mert ez a menő.Csakhogy ha majd beteg lesz,akkor az lesz majd a ciki. A magassarkúban jároknak a lába olyan lesz hogy minden lábujjuk elgörbül,és egymáson lesznek.Meglehet nézni,sok embernek ilyen.Fujj!!Hát ezért járok kényelmes cipőben,nem a divat után.Én legalább 30 év múlva is tudok majd szandálban járni.A kivételekre nem vonatkozik persze.
2010. okt. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:

Üzenném a verő-ordibálógépeknek, h nem bulizok, hanem fiúkat pofozgatok. Pasi nem kell, cigifüsttől rosszul leszek, az alkoholt optimálisan mondta kihányom.


A hálátlan, pimasz tinilány

2010. okt. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!