Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit szóltok a mai cicamica...

Mit szóltok a mai cicamica tini lányokhoz?

Figyelt kérdés
Már szülő vagyok, csak érdekel a véleménye az embereknek.
2010. okt. 15. 21:58
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:

Utolsó! Attól, hogy nem cigizel és nem iszol, még hoztad a formád azzal a kijelentéseddel, hogy tönkretennél egy olyan szülőt, mint az itt kommentelők. Ezzel már lejárattad magad, ne is próbálkozz!

16L

2010. okt. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim válasza:
100%
A mai tini lányok többségét csak a fiúzás köti le.Tisztelet a kivételeknek!Nem azt mondom hogy ne adjanak a külsejükre, de azért kicsit visszafogottabban kéne öltözkdni!Nem egy sem kettő olyan 13-14 éves lányokat látok az utcán, akik cicanaciban és magassarkú cipőben mászkálnak.Részben viszont a szülők is hibásak ebben, mivel nem kéne egy ekkora kislányra magassarkút adni!A mai világban azonban a szülök sokszor hiába parancsolnak a gyereknek, az ugyis az ellenkezőjét fogja csinálni.De ezeket a szülőket csak sajnálni tudom!Remélem az én gyerekeim nem lesznek ilyenek, mint a mai fiatalok.
2010. okt. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
Igen,ezért hálásabb egy otthoni kisállat.
2010. okt. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:

A kisállatot is meg kell nevelni, ha nem kap megfelelő nevelést, akkor az is harapni fog. Tudom, volt egy görényem amelyiket nem neveltem meg, és mindig harapott. :(

A gyerekek viselkedésével is csak akkor leszünk/lesztek elégedettek hogyha előtte megneveltük/megneveltétek őket és nem a vakvilágba születtek, nevelés foglalkozás nuku...

16L

2010. okt. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
Olyan gyerekekből lesznek az ilyen plázamacskák akiknek a szülei így gondolkodnak, hogy jobb lenne inkább egy kisállat. Aztán mégis becsúszik a gyerek, mindenki örül meg minden és amire megszületik és el kell kezdeni nevelni akkor jut eszükbe hogy ők kisállatot szerettek volna. És hagyják a fenébe a nevelést és vesznek egy macskát vagy kutyát. Akinek inkább állat kell mint gyerek akkor az gondoljon csak arra hogy mi lenne vele ha az ő anyukája is így gondolkodik anno. Akkor most nem tudna mit írni ide. -.-
2010. okt. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
58%

Ohh halihó!!:)

Én 15vagyok 80cm-s póthajam van derékig érő,csupa csupa mayo chixbe öltözködöm, pasik kedvence vagyok a gimiben=):P

Mégsincs barátom,szeretem őket szivatni húzni az agyukat...

DE nem cigizem,csak néha,nem iszom egyáltalán!!!


SZóval nem tudom mit kell ezen felháborodni,elegem van már az ilyen lenéző "felnőttekből" ...:S:S:S:S Foglalkozzon mindenki magával én is azt teszem!!! na pá

2010. okt. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
Hű az utolsó kettő...
2010. okt. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:

A válasz írója 23%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:11


Egész addig jársz így,amíg egy sötét utcán meg nem járod..Nem félsz?

2010. okt. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:43


Sokan eleve már nem is vállalnak eleve gyereket.Ki akar nyüglődni?

2010. okt. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

Off

A 23%-osnak: Ha magaddal foglalkoznál, nem ezt olvasnád és kritizálnál. Én legalább magamat mutatom, nem csak magammal foglalkozom hanem idejöttem én is kritizálni..Szóval: Az egyik válaszolónak igaza van, ha a Ti szüleitek is úgy gondolták volna, hogy vesznek egy kisállatot ahelyett, hogy felnevelnek egy gyereket, most nem itt írnátok a magatokét, a szüleitek kevesebbnek tartanának egy hörcsögnél. (Lehet hogy igazuk van, de lehet hogy nem.) A gyerekek egy része igenis kdves, jó fej és nem plázacica (se nem krvą), mert: 1.:a szülei többnek tartották egy kutyánál, 2: magától is van annyi esze, hogy ne nevettesse ki magát és normális életet éljen. Valahogyan én még sosem találkoztam olyan 13-18 éves lánnyal, aki a "pasik álma a gimiben", 2 kg vakolattal lekeni magát a nap elején (meg délben, este, óránként...) és a plázákban rontja a levegőt (ami eleve nem valami jó egyes plázákban). Szóval nem minden lány egoista cicamica, aki becsukott szemmel is végigjárja a plázákat.


On: Azt, hogy idióták. A póthajjal, sminkkel, stb-vel frankón elcseszik a bőrüket, 20 éves korukra olyan lesz az arcuk, mint egy 80évesé. A műkörömmel meg a körmük látja kárát, elvékonyodik és ronda lesz. Az állandó vihorászásukkal és öltözékeikkel kinevettetik magukat, a magassarkúval meg a lábuk megy tönkre. A viselkedésükről nem is beszélve.

Majd kinövik.

2010. okt. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!