Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért itélik el sokan azokat...

Miért itélik el sokan azokat a gyerekeket, akik 15 év alatt szerelmesek, esetleg "járnak"?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon aranyos tud lenni, pedig én 11 vagyok, és egy 8-os fiúba szerettem bele (elég szar helyzet, de olyan édes. *-* Ráadásul nem is néz ki 14-nek, max. 12-nek) Van néhány olyan lány ismerősöm, aki nagyjából velem egykorú és van "barátja". Miért nem lehet attól valaki szerelmes, hogy kicsi? És miért piszkálják sokan őket?
2010. nov. 1. 16:20
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem se úgy szereti az ember a párját, mint az anyukáját. Az utólsónál a pont, zöld kéz.
2010. nov. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Én 6 éves koromtól szinte egyfolytában "szerelmes" voltam. Hol ebbe, hol abba. Szerintem igenis, hogy kellenek ezek a gyerekkori szerelmek. A párom keresztlánya 12 éves és ő is szerelmes. Szerintem ez az élet természetes velejárója. Csak 11-12 évesen még nem arról szól a szerelem, mint például 30 évesen.

34N

2010. nov. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Igen, 07:45, igazad van, valami ilyesmi jellegű párbeszéd folyhat le, csak nem ilyen gyorsan.

Egyébként valamilyen szinten biztosan lehet szerelmes egy 11-12 éves gyerek is, de szerintem nem pont úgy, mint egy felnőtt. Ezért írtam oda, hogy "máramennyire lehetséges ebben a korban".

2010. nov. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Lehet az ember szerelmes ilyen korba, ugyan azok a "tünetek" kicsiknél is, mint idősebb korban. Én 13 vagyok, oviban volt "fiúm", Gáborka:) Annyiból állt, hogy kézenfogva jártunk és egymás mellé ültünk ebédkor. Alsóban minden barátnőmnek volt "pasija" csak nekm nem, hát nem voltam egy szépség.. Aztán átmentem egy másik suliba, kivirultam, elkezdtek érdeklődni a fiúk, egyikükbe még most is szerelmes vagyok, de valamit nagyon elszúrtam, remélem lehet még belőle valami. Most 13 éves vagyok nagyon szerelmes vagyok, de sajnos ilyenkor a fiúk még éretlenek. Tehát szerintem lehet "járni" ennyi idősen, de a szexel még várni kell, jó sokat.

13/L

2010. dec. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Szia én is 11 vagyok én is agybajt kapok ha azt hallom hogy "x éves korod előtt nem lehet pasid!" mert ennyi idős korban a szerelem nem a sexről szól(akinek igen az egy ribanc)Szerintem legalbbis. 11L
2010. dec. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!