Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért itélik el sokan azokat...

Miért itélik el sokan azokat a gyerekeket, akik 15 év alatt szerelmesek, esetleg "járnak"?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon aranyos tud lenni, pedig én 11 vagyok, és egy 8-os fiúba szerettem bele (elég szar helyzet, de olyan édes. *-* Ráadásul nem is néz ki 14-nek, max. 12-nek) Van néhány olyan lány ismerősöm, aki nagyjából velem egykorú és van "barátja". Miért nem lehet attól valaki szerelmes, hogy kicsi? És miért piszkálják sokan őket?
2010. nov. 1. 16:20
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Ne haragudj a kérdésrt, de ki? O_o
2010. nov. 1. 19:44
 12/25 anonim ***** válasza:
79%

Na, akkor leírom az én történetemet: 11 évesen szerelmes voltam osztálytársamba (ehez hozzáteszem azt, hogy akkor belé volt divat "járni", de én nem azért), akinek írtam egy szerelmes levelet.Ő visszaírt (órán) , hogy igen aranyos.Annyira még sosem voltam boldog, mint akkor. Másnap persze már a többi lányt tapogatta.( a kis k*rva) . Másnap pedig írt (szintén órán) egy levelet (aznap volt falunap), és akptunk ilyen szórólapokat, amire levoltak írva a programok, és alá írta hogy

- szakítsunk (és az ídőpontot)

Én sírva fakadtam órán, és sírva szaladtam haza. Másnap pedig már egy másik csajjal "járt".Ez nekem nagyon russzúl esett. Ezután 2 évig rá se tudtam nézni a fiúkra. (Talán szerencse ebből a szempontból nézve).

féltem a fiúktól, azt gondoltam hogy ha nem is mindenkivel, de velem biztos ilyenek lennének. Teljesen elvesztettem a magabiztosságom, ami mára visszajött. Bár mit is mondtok, valamiféleképpen úgyis hasonló fog történni mással is, (nemcsak velem történtek, meg ilyenek, hanem más osztálytársaimmal is), 1.valamiféleképpen kihathat a további éveidre is, mégha nem is lesz ilyen megrázó esemény, csak "egyszerűen szakítotok.

2. A fiúk levannak maradva hozzánk képest 2 évvel, úgyhogy normális, hogy nálad idősebbe leszel szerelmes, csak hogy nemsok esélyed van nála, mert ők meg a vele egy korúakat, vagy ídősebbeket nézik meg, mert azok érettebbek. (az a fiú sokat "nagyfiúskodott",aminek én is bedőltem. pl. A tapogatás. Visszagondolva ez az erőlködés picit nevetségesnek tűnik.

3. Nem jó ha ennyi idősen szexszelsz. mert a párkapcsolatba ez is beletartozik.


Most egyébként nagyon szerelmes vagyok egy 15 éves fiúba, akinél esélyem is van nála, és ő tényleg megbízható. Szeretlek Gabikám.

ja, azzal viszont egyet értek, hogy bárki bármit is mondd, 13-14 évesen mégha korai is, belefér a "járás", de 8 évesen nevetséges.


Bocsy a helyes írási hibákért, csak siettem!



13L

2010. nov. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
79%
Én olvastam egy cikket a babamagazinban, hogy bölcsis szerelem. Aranyos történet volt. Nekem sincs bajom azzal, hogy járnak a fiatalok, csak azzal hogy felnőttek akarnak lenni és úgy szexelnek, hogy semmivel sem védekeznek. Utánna meg jön a meglepi.
2010. nov. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
58%
Utolsó előtti: Azt mondod, hogy a járáshoz hozzátartozik a szex is, és azt is állítottad, hogy 13-14 évesen még belefér a randizgatás. Akkor te már most d*gni akarsz, vagy mi? Mert nekem ez jött le. Tudom, hogy mások dolgait tolerálni kéne, és nem is akarok beleugatni a magánéletedbe, de azért megjegyezném, hogy pont ez az, amit én ellenzek.
2010. nov. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
utólsó: alpból nem tudsz beleugatni a magánéltembe, mert anoním az oldal :)Na, először is a szex szó nem feltétlenül a "dugást jelenti. azt nem mondtam, hogy " dugni" akarok. Lassann betöltöm a 14et, és szerinetm pl. orális belefér. amit leírtam, így visszaolvasva tényleg félre lehet értelmezni. Na mind1.Ennyi.
2010. nov. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

18:49

miért ne szerethetné ennyi idős korban a párját?:) Hisz az anyukáját is szereti..

2010. nov. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó előtti: Szerintem nem fér bele a petting 13 évesen, de mindegy, nem az én dolgom.

Utolsó: Szerintem a "párját" nem úgy szereti az ember, mint az anyját, de ez is mindegy.

2010. nov. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Nincs baj a szerelemmel, vagy hogy tetszik neked valaki. Csak mindennek megvan a maga ideje.

A másik probléma pedig az, hogy 15 évesen nem csak járnak, hanem sok más olyan dolgot csinálnak együtt, amit még ennyi idősen nagyon nem kellene. Az általatok járásnak nevezett dolog sokszor kőkemény nemiségbe csap át, ami totál elveszi a figyelmet egy kapcsolat lényegéről: hogy a lelketeknek kellene egybeforrni, összhangban lenni. Amíg rövid időn belül az ágyban kötnek ki a tizenéves párok, és ugyanilyen rövid idő alatt meg is unják egymást, a lényegre nincs idő.


Nincs baj azzal, hogy tetszik neked az a 8-os fiú. Csak ne feledkezz el a lényegről később se....

2010. nov. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

a válasz egyszerű: mert a legtöbbjük csak divatból jár és hetente váltogatják a "pasikat" és a "csajokat"

íme egy egyszerű példa:


- te az xy annyira menő.

- de miért?

- mert a yx a pasija és ő annyira menő.

- te, van egy ötletem.

- mi?

- ha nekem is lenne egy pasim én is menő lennék.

- például egy yx szintű?

- igen.

- de az olyanok nem is szeretnek csak a népserűségért járnak.

- engem hidegen hagy csak én is menő legyek.

- ezzel csak magadat alacsonyítod le.

- csak irigykedsz rám mert én találtam ki ezt a király ötletet.

- aha persze azért irigykedek mert egy kis qrva akarsz lenni.

- oké hagyjál már. na mentem várnak a menő körök.

- jól gondold meg.

- nem érdekelsz.


egy ilyen rossz lépés nem csak magunkat hanem a barátságunkat is hazavágja.

2010. nov. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Eléggé eltértetek a tárgytól, na mindegy.

Köszönöm mindenkinek a választ.

2010. nov. 5. 08:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!