Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mindenki örömére itt egy 6....

Mindenki örömére itt egy 6. Mit kérjek Karácsonyra kérdés. (? )

Figyelt kérdés

Tudom, jön a sok (jogosan) ember, hogy mások éheznek, stb., mi se vagyunk gazdagok (ennek ellenére sokat segítünk a szegényeknek. Pl. az iskolámban a vörösiszap károsultaknak adott mindenki 100-100 Ft-ot, én beraktan zsebpénzemből egy ötezrest, ma sétáltam haza az iskolából és egy bácsi mondta, hogy nagyon éhes, ezért nekiadtam a mandarinomat meg egy megmaradt szendvicset, és még sorolhatnám, de ezzel nem azt akarom elérni, hogy dicsérjetek engem, csak tényként írtam le, hogy ne kritizáljatok) nem megyünk mindenhova más kocsival, nem lakunk palotában és nem kényesztetnek el. Szüleim elváltak, apától egy merevítős jó minőségű zipzáros táskát kérek (a tépőzárosomba minden beleakad, ráadásul szétszakadt), viszont anyukám is kérdezgeti, hogy mit szeretnék. Megkaptam apukámtól csak úgy a számomra hasznos dolgokat (itt nem a gépre és a mobilra gondolok), fölösleges dolgot nem szeretnék. Ma pont egy hónapja hogy anyukámékkal beköltöztünk egy majdnem kész házba (még néha gond van az árammal, gázzal, ilyenek, de amúgy lakható és otthonos), de nincs a szobámban függöny, így függönytartót kértem függönnyel, de anyukám azt mondta, hogy az nem ajándéknak való, amint találunk nem gagyi pont jó méretű függönyrudat, megkapom, szóval nem szeretne azt venni. Könyvet sem kérek, mert imádok olvasni amióta tudok, így egy 500 oldalas könyvet kiolvasok 1-2 hét alatt, tehát nem lenne értelme, és amire mostanában nagyon rácuppantam (Darren Shan könyvek) azokat nem lehet kapni a közeli könyvesboltokban. Az ékszereket nem szeretem, csak a fülbevalókat (meg van néhány medálom), de így is van rengeteg szóval az is kilőve. Sajnos hobbiimmal kapcsolatos dolog sem lehet, mert jujitsuhoz nem lehet semmit se venni (egy megfizethető árú boxzsákot már szétvertem, megértem, ha nem hisztek nekem, de így van), baletthoz szintén nem, lovagláshoz meg van mindenem. Mielőtt valaki kérdezné, hogy miket szeretek, előre válaszolok, hogy akkor nem tettem volna fel ezt a kérdést, ha nem lenne tényleg mindenem, ami a kedvenceimmel kapcsolatos (the Grenma és AC/DC poszterekkel van tele a falam, kristály- ásvány és mindenféle kőgyűjteményem is van, egy egész kosár megtelt velük, stb.)

És hogy mégjobban kritizálhassatok: 11/L (Amúgy ti minek örültetek ennyi idősen?


2010. dec. 6. 16:52
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
Oh, bocsi. :D Van arctisztítóm, de még mindig nem teljesen értelek mert kissé hülye vagyok x)
2010. dec. 7. 06:46
 12/39 anonim ***** válasza:

Kérjél pár gombolyag fonalat és hozzá egy kötős könyvet, tanulj meg kötni és csinálhatsz magadnak egy sálat:-) sapkávan kesztyűvel. Ha szereted az alkonyatot akkor ilyet:

[link]

2010. dec. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
ja Én megcsináltam maganak nagyon tuti:-)
2010. dec. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. =) A kötés jó ötlet, iskolában technika órán úgyis az volt az előző "anyagunk". Az Alkonyatot nem szeretem.
2010. dec. 8. 16:51
 15/39 anonim ***** válasza:

Igen a WAVE-t írtam és az arctisztitóra gondoltam.

A mozgókép kérlek szépen olyan,hogy PL van egy táj (mondjuk vízesés) és ha bedugod a konektorba a képet akkor a vízesés elkezd mozogni,és világítás is van rajta (vagyis az enyémen)

Ja és egyébként ez nem komoly egyáltalán,nekem csajos szobám van és beleillik a képbe :D


ŐŐ mit is nem tudtál még?

Ja pony club..

hát ez egy ilyen olyan (xd) dolog,hogy rendelni kell és ha jól tudom két hetente vagy havonta egyszer jön egy csomag,teli meglepetésekkel..

De írd be a gugliba..

Hát nekem 11 évesen volt elég sokáig kértem is,de mostmár a hugicám megörökölte tőlem a tagságom :)


Egyébként nem mindegy,hogy,hogy göndöríted, kifújhatod az egész lakkot ha:

1. nem jó gépet kaptál

2. nem jól használod

Nekem össz-vissz van vagy 8-10 ilyen hajas kacatom ,imádom őket és bár mindenki azt hiszi,hogy ugyan azt tudja mindenki,elmondom,hogy nem ;)

Van amelyik száraz hajra ajánlott stbstb..

Van ami szálkásra van..

Meg én úgy tapasztaltam az se mindegy,melyiknél,hogy fogod és mennyi ideig hagyod rajta,ma már mind a 9-nél tudom,hogy kell használni,bár teljesen fölösleges ennyi,csak mindig kaptam valakitől meg 2-t vettem én,de ma már mindenkinek mondom,hogy NE VEGYENEK ilyesféle cuccokat :)


Ha szeretsz kézügyeskedni akkor:

-rajzszett (amibe van szén meg minden)

-festék szett (táblával,vászonnal,ecsettekkel mindennel együtt)

-kötőkészlet

.gyöngykészlet

hirtelen ennyi,de minden más ami ehez kapcsolódik..


Ja meg van valami napló ami hangra nyílik meg ilyenek,ha tetszzik akkor azon is elgondolkozhatsz..tudod amibe van világítás meg ilyenek..


hirtelen ennyi..

:D:D


majd emgint jövök,szóval írjál.. :):)

2010. dec. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:

Köszi szépen. =) Bsrátnőm elő van fizetve Pony clubra, megkértem, hogy hadd nézzem meg, hááát..

Köszi a tippeket. Az a baj velem, hogy 8-9 évesen a szüleim nem sokat tudtak velem foglalkozni (munka), viszont kaptam egy számítógépet, így teljesen rászoktam és csak az olvasás az, ami miatt önszántamból abbahagyom a gépezést. Szerencsére nem agysejtölő Wowozok, vagy Metinezek, csak Gyk-zok, msnezek meg egy neveldén chatelek. Sajnos már el se tudom képzelni, hogy mit csinálnak azok, akik egy hónap alatt nem gépeznek annyit, mint én egy hét alatt, kivéve a leckeírást, meg az evést, mert tanulni kell, enni meg szeretek. x)

2010. dec. 8. 19:59
 17/39 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem számitógéppel kapcsolatos dolgot kérsz?? :)
2010. dec. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:
Pl.?
2010. dec. 8. 21:01
 19/39 anonim ***** válasza:

Pl egy hangfalszett:) Vagy egy jó LCD monitor.Vagy egy nagyobb winchester:)

Én egyébként ennyi idősen egy bringának örültem volna:)) (Mondjuk meg is kaptam egy Té-mobil szinben,s a mai napig megvan:))

2010. dec. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:
Nem lehet lecserélni a konioromat, mivel abban van benne maga a gépem (nem laptop).
2010. dec. 9. 13:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!