Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mindenki örömére itt egy 6....

Mindenki örömére itt egy 6. Mit kérjek Karácsonyra kérdés. (? )

Figyelt kérdés

Tudom, jön a sok (jogosan) ember, hogy mások éheznek, stb., mi se vagyunk gazdagok (ennek ellenére sokat segítünk a szegényeknek. Pl. az iskolámban a vörösiszap károsultaknak adott mindenki 100-100 Ft-ot, én beraktan zsebpénzemből egy ötezrest, ma sétáltam haza az iskolából és egy bácsi mondta, hogy nagyon éhes, ezért nekiadtam a mandarinomat meg egy megmaradt szendvicset, és még sorolhatnám, de ezzel nem azt akarom elérni, hogy dicsérjetek engem, csak tényként írtam le, hogy ne kritizáljatok) nem megyünk mindenhova más kocsival, nem lakunk palotában és nem kényesztetnek el. Szüleim elváltak, apától egy merevítős jó minőségű zipzáros táskát kérek (a tépőzárosomba minden beleakad, ráadásul szétszakadt), viszont anyukám is kérdezgeti, hogy mit szeretnék. Megkaptam apukámtól csak úgy a számomra hasznos dolgokat (itt nem a gépre és a mobilra gondolok), fölösleges dolgot nem szeretnék. Ma pont egy hónapja hogy anyukámékkal beköltöztünk egy majdnem kész házba (még néha gond van az árammal, gázzal, ilyenek, de amúgy lakható és otthonos), de nincs a szobámban függöny, így függönytartót kértem függönnyel, de anyukám azt mondta, hogy az nem ajándéknak való, amint találunk nem gagyi pont jó méretű függönyrudat, megkapom, szóval nem szeretne azt venni. Könyvet sem kérek, mert imádok olvasni amióta tudok, így egy 500 oldalas könyvet kiolvasok 1-2 hét alatt, tehát nem lenne értelme, és amire mostanában nagyon rácuppantam (Darren Shan könyvek) azokat nem lehet kapni a közeli könyvesboltokban. Az ékszereket nem szeretem, csak a fülbevalókat (meg van néhány medálom), de így is van rengeteg szóval az is kilőve. Sajnos hobbiimmal kapcsolatos dolog sem lehet, mert jujitsuhoz nem lehet semmit se venni (egy megfizethető árú boxzsákot már szétvertem, megértem, ha nem hisztek nekem, de így van), baletthoz szintén nem, lovagláshoz meg van mindenem. Mielőtt valaki kérdezné, hogy miket szeretek, előre válaszolok, hogy akkor nem tettem volna fel ezt a kérdést, ha nem lenne tényleg mindenem, ami a kedvenceimmel kapcsolatos (the Grenma és AC/DC poszterekkel van tele a falam, kristály- ásvány és mindenféle kőgyűjteményem is van, egy egész kosár megtelt velük, stb.)

És hogy mégjobban kritizálhassatok: 11/L (Amúgy ti minek örültetek ennyi idősen?


2010. dec. 6. 16:52
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
*monitoromat
2010. dec. 9. 13:20
 22/39 anonim ***** válasza:

Mi ilyen esetben olyan közös programot "teszünk" a fa alá,amit régen szeretne a család,s örök emlék marad-s nem feltétlenül költséges-na persze olyat is lehet kitalálni.


egy anyuka

2010. dec. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
uh, nehéz lehet veled(ne vedd bántásnak:)) őő hát szerintem is akkor valami közös program legyen, pl kimentek Bécsbe, nagyon szép ilyenkor..
2010. dec. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti: Köszönöm a tippet. =) Először síhétvégét szerettem volna, de a bátyám haverja kitalálta, hogy menjek én is, mert a húga velem egyidős és unatkozna.

Utolsó: Hogy érted hogy nehéz lehet velem? :D Igazából nem (csak) velem, mert 1000%, hogy hogyha megkérném anyát, hogy menjünk el pl. Bécsbe (egyébként tényleg különösen szép télen *_*), akkor a bátyáim kiakadnának meg engem piszkálnának, mondván "mindig az van, amit én akarok"... Ha apukám elvisz étterembe, mindig nekem kell választanom, mert a tesóimnak tök8, utána meg itthon anyának mesélik, hogy már megint az volt, amit én akarok. ›_‹ Szóval sajnos nem kérhetek semmilyen programot...

2010. dec. 9. 17:30
 25/39 anonim ***** válasza:

Szia! Megírod priviben az MSN-edet??

Én is 11/L vaok.

2010. dec. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:

Van tipped hogy mit kérjek Karácsonyra? xD

Amúgy megtaláltam azt a kérdést, amelyikben összekevertetek egy lánnyal, nem olvastam el teljesen de sztem az ikertesóm írta.

2010. dec. 9. 18:23
 27/39 anonim ***** válasza:
csak azért gondoltam, hogy nehéz veled, mert én is ilyen vagyok: meg van mindenem, nem is vágyom semmire, de mégis akarnak venni nekem... :D csak én már lassan 19 vagyok, és a párom teljesen ki van borulva miattam, hogy mért nem akarok semmit. egyszerűen csak vele szeretnék lenni, ennyi:)
2010. dec. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:
Ehh. :D Amikor anya először megkérdezte, hogy mit szeretnék, azt mondtam, hogy sok-sok puszit. =) Aztán nyaggatott tovább...Végül úgy voltam vele, hogy a Karácsony nem az ajándékozásról szól, viszont jobb adni, mint kapni, és nem akarom anyát megfosztani attól az érzéstől, amikor kibontom az ajándékomat és látja a boldog mosolyomat és megölelem. *.* x)
2010. dec. 9. 19:59
 29/39 anonim ***** válasza:
kérj valami apróságot, pl valami plüsst, aztán jóvan. ami lényegében értéktelen, de mégis ad, tehát meglesz az érzés hogy jaj boldog a kislányom. :) én is ezt csináltam, mondtam páromnak. plüsskutyust kérek :D
2010. dec. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
54%

Egy családi fotókönyvet kérj.Kreatív,maradandó,értékes.

Egyébként ezt a "progit azért nem mert a bátyáim..." szitut úgy lehetne helyretenni,hogy nekik dobod fel a labdát,hogy szervezzenek valamit,vagy segítsenek mert ez a házid stb.

2010. dec. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!