Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mindenki örömére itt egy 6....

Mindenki örömére itt egy 6. Mit kérjek Karácsonyra kérdés. (? )

Figyelt kérdés

Tudom, jön a sok (jogosan) ember, hogy mások éheznek, stb., mi se vagyunk gazdagok (ennek ellenére sokat segítünk a szegényeknek. Pl. az iskolámban a vörösiszap károsultaknak adott mindenki 100-100 Ft-ot, én beraktan zsebpénzemből egy ötezrest, ma sétáltam haza az iskolából és egy bácsi mondta, hogy nagyon éhes, ezért nekiadtam a mandarinomat meg egy megmaradt szendvicset, és még sorolhatnám, de ezzel nem azt akarom elérni, hogy dicsérjetek engem, csak tényként írtam le, hogy ne kritizáljatok) nem megyünk mindenhova más kocsival, nem lakunk palotában és nem kényesztetnek el. Szüleim elváltak, apától egy merevítős jó minőségű zipzáros táskát kérek (a tépőzárosomba minden beleakad, ráadásul szétszakadt), viszont anyukám is kérdezgeti, hogy mit szeretnék. Megkaptam apukámtól csak úgy a számomra hasznos dolgokat (itt nem a gépre és a mobilra gondolok), fölösleges dolgot nem szeretnék. Ma pont egy hónapja hogy anyukámékkal beköltöztünk egy majdnem kész házba (még néha gond van az árammal, gázzal, ilyenek, de amúgy lakható és otthonos), de nincs a szobámban függöny, így függönytartót kértem függönnyel, de anyukám azt mondta, hogy az nem ajándéknak való, amint találunk nem gagyi pont jó méretű függönyrudat, megkapom, szóval nem szeretne azt venni. Könyvet sem kérek, mert imádok olvasni amióta tudok, így egy 500 oldalas könyvet kiolvasok 1-2 hét alatt, tehát nem lenne értelme, és amire mostanában nagyon rácuppantam (Darren Shan könyvek) azokat nem lehet kapni a közeli könyvesboltokban. Az ékszereket nem szeretem, csak a fülbevalókat (meg van néhány medálom), de így is van rengeteg szóval az is kilőve. Sajnos hobbiimmal kapcsolatos dolog sem lehet, mert jujitsuhoz nem lehet semmit se venni (egy megfizethető árú boxzsákot már szétvertem, megértem, ha nem hisztek nekem, de így van), baletthoz szintén nem, lovagláshoz meg van mindenem. Mielőtt valaki kérdezné, hogy miket szeretek, előre válaszolok, hogy akkor nem tettem volna fel ezt a kérdést, ha nem lenne tényleg mindenem, ami a kedvenceimmel kapcsolatos (the Grenma és AC/DC poszterekkel van tele a falam, kristály- ásvány és mindenféle kőgyűjteményem is van, egy egész kosár megtelt velük, stb.)

És hogy mégjobban kritizálhassatok: 11/L (Amúgy ti minek örültetek ennyi idősen?


2010. dec. 6. 16:52
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
Az ikertesód mit kér?
2010. dec. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek. Ikertesóm fényképezőgépet kér meg egy válltáskát mert a régi szétszakadt, nekem viszont (még) ép, fényképező meg nem kell mert van telefonom, az is elég jó nekem, amúgy se szeretek fotózni.

A családi fotókönyvre én is gondoltam, csak nem nagyon mentünk az évben sehova se együtt (és ki kéne venni azt a néhány képet, amin apukám is rajta van...), ráadásul csak digitális fényképezőgépeink vannak. Plüsst már kértem tavaly szülinapomra, akkor azért nem kaptam, mert így is rengeteg van (de a fele se az enyém, bátyáimé voltak). Pedig odavagyok a nagy plüssökért. *_*

2010. dec. 10. 06:53
 33/39 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kérj egy óriási Micimackót! (vagy Malackát... amelyiket szereted!) Én ezt 20évesen kaptam és most a lányom játszik vele ha a nagyinál vagyunk:)
2010. dec. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:
Miért pont Micimackót? Mármint érted...A Micimackó még kiskoromban se volt a kedvencem. Csak a Hétszín Virágot szerettem, meg a Nyulacska Harangocskáját, de azt nagyon. =) Unokatesóimnak (az egyik 8 éves, a másik meg 8 hónappal idősebb nálam) vannak nagy plüssei, majdnem akkorák, mint én (kb. 140 centisek és az államig érnek), de imádom azokat a plüssöket. Ráadásul olyan puhák. =)
2010. dec. 10. 22:07
 35/39 anonim ***** válasza:
Kérj 1 jó nagy aszaltgyümölcskosarat.A gyümit megeszed,a kosarat használhatod bármire.
2010. dec. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:
Köszi, ez jó ötlet. Az aszaltgyümölcsöt úgyis jobban szeretem, mint a "rendeset."
2010. dec. 10. 22:51
 37/39 anonim válasza:
Na, mit kaptál Karácsonyra? B.Ú.É.K!!!
2011. jan. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:

Anyumtól zoknit, habfördőt, Twister játékot, fülbevalót, Millenium Falcon makettet (én raktam össze), apumtól pénzt és táskát, a feleségétől sampont, málna illatú tusfürdőt-parfümöt-testápolót. =)

Mindenkinek B.U.É.K.! =)

2011. jan. 3. 18:08
 39/39 anonim ***** válasza:

BÚÉK

Az aszaltgyümis kívánságot tartósíthatod 2011 karácsonyáig.

2011. jan. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!