Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Legjobb barátnőm fogyókúrázni...

Legjobb barátnőm fogyókúrázni szeretne. Hogyan beszéljem le? 13L

Figyelt kérdés

175cm és 57kg a lány, és olyan, mintha ki lenne nyújtva. Elég változó, egyik nap azon sír, hogy úgy szeretne kinézni, mint én(162cm 57kg, de olyan az alakom, mintha fekete lennék:S), aztán ma meg vette a light kólát meg a diabetikus müzliszeletet tízóraira. A szülei nem tudják, hogy fogyózni akar, de nem lenne neki egészséges, tipikus modell alkatú. Hogyan beszéljem le? Nem szeretném, ha hülyeséget csinálna, egy ismerősünk lánya volt már anorexiás, nem akarom, hogy vele is ez történjen:'(

13L


2011. márc. 18. 21:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Valamit mindenképpen tenni kell, mert ebből nagy baj is lehet! Ha már odáig jutott, hogy hánytatja magát, az már nagyon súlyos betegség!!!! Mindenképp szóljatok egy felnőttnek!!!! Nagyon fontos!!!!
2011. máj. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Már beszéltem az anyukájával, a bátyjával is, hogy ne piszkálja.
2011. máj. 10. 08:38
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha a családja ennyire nem törődik vele, akkor az osztályfőnöknek szólj, mert ha ez így megy tovább, a barátnőd meg is halhat!!!
2011. máj. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nem egy suliba járunk
2011. máj. 10. 09:58
 15/16 anonim ***** válasza:
22%
Akkor mondd meg a szüleinek, hogy szólsz a Te szüleidnek, jelentsék fel őket a Gyámhatóságnál!
2011. máj. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
A családjaink már nem is tudom mi óta jóban vannak, majd pont mi jelentenénk fel őket-.-" Nagyon hirtelen történik, féltem. Valami jó érve nincs valakinek?
2011. máj. 10. 13:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!