Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednéd ide a 13-14 éves...

Elengednéd ide a 13-14 éves lányodat?

Figyelt kérdés
[link] este 5-től 8-9-ig maximum
2011. ápr. 12. 19:42
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
67%
szerintem meg ha tudod hogy kikkel megy (többen mennek) és bízol benne, akkor igenis elengedheted.. de akkor mondjad neki, hogy max 9ig! nem tovább.
2011. ápr. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
46%

De konzervatívak vagytok! Már miért ne mehetne el?? Egyszer megtapasztalja milyen egy ilyen buli, vagy megtetszik neki, vagy megutálja. Ha tiltod, jobban csinálja.

Nyugodtan engedd el tovább is, de csak ha tudod hogy kikkel megy és ismered a társaságot!

2011. ápr. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
53%
uristen. nem az a kérdés h elengedném-e, de még én se akarok ilyen helyre menni.
2011. ápr. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
42%
szerintem igen, nem tilthatod meg, mert akkor csak ezért is megpróbál elmenni. ha nem most és ide, de elkezdi keresni a kiskapukat, hogy oldhatná meg. könyörgöm, kamasz!ha megbízol benne és tudod kivel megy, szerintem adj neki egy esélyt, szigorúan kikötve, ha késik, ennyi volt. én is utálom ezeket a helyeket, soha nem is jártam, de ki vagyok én, hogy rákényszerítsem a gyerekemet, hogy az én klónom legyen? szerintem ez most pont az a kor, amikor nem érdemes eljátszani a bizalmát, mert egy életre elvághatod magad.
2011. ápr. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
43%

Mi az hogy nem tilthatja meg, dehogynem, ő a szülő, jelen pillanatban a gyerek tőle függ, gondolom nem a saját pénzéből eszik, ruházkodik, stb. Jaj de utálom az ilyet, csak a mai szülők vannak besz*rva a saját gyereküktől, miközben elfelejtik náluk a hatalom.

NEM engedném, 13-14 évesen, max délutáni moziban a helye és nem szórakozóhelyen, általános iskolában és a tanári felügyeletes 7 óráig tartó iskola diszkóban voltam!!!!!

2011. ápr. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
24%
jaja, a gyerek tőle függ, nyugodtan élj vele vissza, te is tilts meg nyugodtan, kategorikusan, bármit, csak majd ne csodálkozz, ha amint lehetősége lesz, a világon semmibe nem avat majd be. ennél már csak az aljasabb, ha azt mondod neki, hogy amíg az én házamban laksz, amíg én etetlek, azt csinálod, amit mondok.
2011. ápr. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
53%

Szia


Nekem nagyon lazak voltak a szuleim, mert ok is nagy bulizoask voltak.

En is az lettem, de mindig megbeszeltuk hav es kivel megyek.

Volt olyan, hogy mondtak, hogy arra a helyre nem mehetek el es nem is mentem.Persze akkor nem tetszett a dolog, de tisztaban voltam vele, hogy maskor ugy is elengednek es ha cirkuszolok akkor aokat a lehetosegeket is elveszem magamtol.

A Bankba soha nem engednem el a gyerekemet.

Anyuka vagyok de nem tul oreg es azert atlatom mar mindketto oldalt.

13-14 evesen elengednem szorakozni, de nem ilyen helyre.

13 evesen a noverem golyabaljan voltam discoban reggel 4ig.

Apukank jott ertunk kocsival.Volt tobb felugyelo tanar is, de rendes discoban voltunk (kiberelte az iskola).

2011. ápr. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
0%
Kedves utolsó, van ám különbség aközött, hogy azt csinálod, amit én akarok, meg aközött hogy általános iskolásan diszkóba engedem, elég felelőtlen az a szülő, aki az általános sulis gyerekét oda elengedi! De biztos te is csak kamasz vagy, akinek fogalma nincs az életről, ha meg felnőtt, akkor elég szomorú, hogy ennyi felelősségtudatod sincsen.
2011. ápr. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
8%
utolsó előttinek címeztem, közbe jött válasz, bár azzal sem értek egyet, de mindenki úgy teszi, ahogy neki jó.
2011. ápr. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
34%

Jesszus!!!!!!!!!!!!!

Nekem a legbnagyobb 13,5 éves lesz,de én biztosan nem engedem el.

2011. ápr. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!