Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednéd ide a 13-14 éves...

Elengednéd ide a 13-14 éves lányodat?

Figyelt kérdés
[link] este 5-től 8-9-ig maximum
2011. ápr. 12. 19:42
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

"Telnek a napok, múlnak az percek

a hétvége lassan, de végre ideér

a hétköznap csendjét és szürke magányát megtöri végre a buli reménye.

Már nem szól a főnök és felelni sem kell. Nincsenek gondok a fejed fölött. Ruhák a padlón, a hajad belőve. Indul a party ég és föld között.

Eljött végre a hét vége, a buliban mindenki csak téged vár.

Itt van végre a hétvége, tiéd lehet minden mit szíved kíván!

Szikráznak a fények itt mindenki táncol.

A zene ami téged most magához láncol.

Az őrületes tempó négy szinten éget, a ma esti buli soha nem érhet véget!

Ha fáradt a lelked és jó kedved nincsen, gyere hozzánk, várunk itt kamatozik minden!

Tudok egy helyet, hol a jégcsap is lángol...

Fergeteges party, irány a Bank Dance Hall!!"


Régen elengedhetted volna, ma már biztos nem. Pedig tuti jó hely volt, habár sosem voltam ott. Viszont az ott, akkoriban játszott zenék hatalmasak... =)

2011. ápr. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
nem! semmi esetre!!
2011. ápr. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim válasza:

Kizárt. Elengedném egy szórakozó helyre egy olyan idősebb!! és megbízható!! gyerekkel akit ismerek, de egy ilyen helyre semmi képen. Lehet hisztizni fog egy kicsit, de ha nem akarod hogy a lányod 13 (vagy 14) évesen elveszítse a szüzességét akkor nem engeded el :) Voltam már ilyen bulin és nagyon megbántam...

15 éves voltam, kevés alkoholt ittam és mégis nem egy agyon drogozott pasi akart szobára vinni. Az a szerencsém hogy ott volt velem a bátyám, aki 19 éves volt.

NE ENGEDD EL!


16/L

2011. ápr. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Nem engedném el. Én 16 vagyok, talán 4szer voltam bulizni..(Nem is hiányzik:)) Meg meg sem éri pár óráért belépőt fizetni:))
2011. ápr. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Egy 13-14 éves gyerek ne ilyen helyeken szórakozzon...

annak, aki azt írja, hogy a kedves szülő igazán elengedheti az ekkora lányát ilyen helyekre, mert meg kell bízni a gyerekben, nem kell tiltani, meg miegyéb, annak hadd mondjam el: mint 19 éves fiatal, tudom, hogy mi megy az ilyen bulikban. Azt is látom, hogy amire én ennyi idősen nemet tudok mondani, arra gyakran a 16 évesek is képtelenek, meg olyannyira befolyásolja őket a környezet véleménye - nemhogy egy 13 éves!


Felelőtlen dolognak tartanám ide elengedni egy gyereket...

2011. ápr. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:
Én 14 lány vagyok szeretek a barátaimmal"bulizni" jóó nem nagy bulik de még csak eszembe se jutna h elmehetnék:||
2011. júl. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!