Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednéd ide a 13-14 éves...

Elengednéd ide a 13-14 éves lányodat?

Figyelt kérdés
[link] este 5-től 8-9-ig maximum
2011. ápr. 12. 19:42
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
44%
nem jött be, 35 éves vagyok, nő, egy raklapnyi felelősségtudattal, de úgy nőttem fel, hogy maximálisan megbíztak bennem, cserébe soha nem titkolóztam, világ életemben az anyám volt a legjobb barátnőm, mindent és ezt úgy értsd, hogy MINDENT, fiúk, suli, öröm, bánat, csalódás, bármit megoszthattam vele, és így van ez a mai napig. Nem lettem drogos, alkesz, nem keveredtem rossz társaságba, jó sulit végeztem és közben végig éreztem, hogy mindig számíthatok rá. Úgyhogy a sajnálatodat nyugodtan zsebre rakhatod, köszi, én elégedett vagyok az életemmel, és a saját lányomat is ezen elvek szerint fogom nevelni.
2011. ápr. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
40%
a playboy rucis, meg a megbäszós válaszoló meg ne magából induljon ki. ha már az oktalan vádaskodásnál tartunk.
2011. ápr. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
50%

Jó felelőtlen szülő, aki elengedi a 13 éves, áltsulis kislányát diszkózni. Elég gáz, hogy már ide süllyedtünk. Nem vagyok konzervatív, liberálisnak vallom magam, de amit a sok kis takony megenged magának, mert a pipogya szüleik nem tudnak nevelni, az már egy fertő.

Mellesleg ez a "modell" csajszi a plakáton valami borzalmasan igénytelen a széttört hajára..

2011. ápr. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
36%
Most nem azért, de egy 13 éves kislánynak SEMMI keresnivalója nincs egy bank stílusú helyen. 21 évesen be nem tenném a lábam, mert egy undorító, k.vanevelde. Aki normálisen lett nevelve, kapásból el sem akar menni. A másik...nemrég volt a West Balkán balhé, ahol hasonló korú lányok haltak meg. be se mehettek volna, mert egy 16 év alatti GYEREK kiskorú...és akkor szervezik ezzel szemben a bankot????Tele gyerekkel, akik berúgnak, drogoznak, aztán meg halomban szexelnek, hogy hétfőn a suliban elmesélhessék, hogy milyen jó volt, és miket csináltak velük??????Nem egy ilyen történetet hallottam már, sőt, oszt társam lány létére rendszeresen úgy ment be, hogy már délután részeg volt, és 2 fiú támogatta. Ennek szemtanúja is voltam, mert amíg én délután a barátaimmal sétálgattam, ő ott ordítozott a sorban, hogy b.szni akar...Hát köszönöm szépen, de akármilyen jólnevelt az a 13-14 éves lányod, de ha ilyen helyre elengeded, akkor megvan Rólad a véleményem.
2011. ápr. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
52%
13 14 éves gyereknek otthon a helye nem bulizni. Vagyis nem nem engedném el.
2011. ápr. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
52%
Hát ha elengeded akkor nagyon felelőtlen vagy már bocs de ez a véleményem. Még gyerek és ha történik vele valami akkor mi van? Erre nem gondolsz?
2011. ápr. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. ápr. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
95%

A legtöbb buli gyakorlatilag éjfél után kezdődik, hiába hirdetik hogy 17-20-ig 500 a belépő, 20h-tól 1000. Azért nyitnak ekkor mert ilyenkor a legtöbb a fogyasztás. éjfélig. A buli igazából éjfél után szokott kezdődni, előtte csak megy a zene, beszélgetnek iszogatnak de senki se táncol és valószínű hogy a go go táncosok is éjfél után kezdenek.


9-ig elengedheted, de csak társasággal és legalább 1 felnőtt legyen. Lehet hogy alig lesznek 9 óra előtt, nem láthat semmi olyant ami nem neki való. 9 kor még gyerek az idő, főleg hogy 7 után sötétedik.


Amúgy nem neki való és egy 13-14 éves lány nem sok mindent élvezhet egy ilyen buliban de ha ezzel nyaggat akkor engedd.

2011. ápr. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
most a sok 13-14 éves lepontoz mindenkit :D
2011. ápr. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

Szerintem ne engedd el. 13 éves lány vagyok, nem vagyok szent (értsd 3-as magatartás, mert forog a nyelvem:D), de eszem ágában sincs elmenni bulizni. Nem neki való egy ilyen hely. Egyszer voltam tini disco-ban, pár barátnőmmel gondoltuk, megnézzük milyen. Soha többé! Pár hasonló korú lányka vonaglott, szinte félmeztelenül, talpig kikenve. Mellettük a fiúkáik, akik közben minket is néztek, és mikor vállalkoztunk, hogy táncolunk kicsit, jöttek hozzánk és mindenfélét mondtak és mindenfelé nyúlkáltak. Ez a tini disco, akkor nem akarok megismerni egy "rendes" bulit. Szerintem inkább várjon kicsit a jó időre és rendezzen egy nagy grillezést a haverokkal:) Amúgy is, húsvét hétfő, Jézus feltámadásának az ünnepe, ezt ne felejtse:P

13L

2011. ápr. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!