Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Utálom a gyerekeket ez normalis?

Utálom a gyerekeket ez normalis?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok.Es az a helyzet hogy ki nem álhatom a gyerekeket.Igazábol ha mutatnak TV-ben pl egy hibás gyereket rohogok .De ha latok a TV-ben egy kobor kutyat vagy más kinzott állatot bogni szoktam.Ez normális?
2011. máj. 9. 22:50
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
22%
tuti fiú vagy ugye!!
2011. máj. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 anonim ***** válasza:
81%

23.59 a férfiak nevében kikérem magamnak, hogy a kérdező csak és kizárólag hímnemű lehet!!!

Annyi sz@r anya van, hogy öröm nézni, szóval ne adjuk elő ezt a minden nő szereti a gyerekeket hülyeséget...

2011. máj. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:
71%
Nem lennék a rokonod.
2011. máj. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 anonim ***** válasza:
79%
Mondd nem szégyelled magad? Te is gyerek vagy még, vagy ahogy te mondanád, korcs! Hogy tudsz ilyen lenni?? Ez nagyon nem normális, vagy inkább te nem vagy normális.
2011. máj. 10. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 anonim ***** válasza:
80%

Tudod önmagában az, hogy utálod a gyerekeket nem lenne baj. van ilyen. De hogy rajtuk éled ki magad, betegség. Én keresnék egy pszichiátert, mert beteg vagy.

Amikor én gyerek voltam, azt mondták, keress valakit a saját súlycsoportodból és lökd arrébb, Na ez amihez te gyáva vagy. De elképzelhető egyszer egy hibás gyerek rokona helyretesz. Bár mondjuk én nem mocskolnám be veled a kezem. Meg betegeket alázol, mert így érzed magad különbnek, nézz tükörbe, röhögj magadon-mondjuk kétségem nincs, mások megteszik. Ahogy a 4 éves fiamon látom amikor hozzád hasonlóval találkozik az utcán és én sem igen állom meg röhögés nélkül, mert szánalmas vagy.

Oda fogsz jutni, mint a BB ÉVi vagy Szandika, mert komoly bajok vannak az önbecsüléseddel és saját magad megítélésével. Nyilván egy senki vagy és az is maradsz, de ezt el kell fogadnod és nem a nálad gyengébbeken kifejezned a nyomorod.

2011. máj. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 anonim ***** válasza:
82%
Az egy dolog, hogy nem bírod a gyerekeket. Kerüld el Őket, és kész! De bántani, megalázni egy másik embert - hiszen a gyerek is ember! - a saját lelki nyomorodról vall. Fordulj orvoshoz!!!
2011. máj. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 anonim ***** válasza:
90%

És még csodálkozunk, hogy mennyi gyilkosság történik családon belül? Pont az ilyen kisebbségi komplexussal küzdők jutnak el arra a szintre, hogy kinyírnak valakit!

Súlyos elmebetege vagy!

Nem, az nem baj, hogy nem szereted a gyerekeket. Nem kötelező szeretni! De! Csak, mert embernek nevezhető lénynek születtél, rendelkeznek kéne bizonyos fokú szocializáltsággal, ami sajnos belőled hiányzik! (Kiröhögni egy beteg embert? Ha meglátnálak ilyen helyzetben, úgy pofán b_sználak, hogy csak szondával tudnál utána enni...)

Gyorsan nőjjön ki az eszed (amire nem látok sok esélyt)!

Tudod az élettől visszakapod, amit adsz...kamatokkal együtt!

2011. máj. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 anonim ***** válasza:
84%

"minden beteg gyereket kirohogok hangosan barki elott nem fogom vissza magam soha."


Az én testvérem mozgássérülten született. Egyszer röhögnél rajta és garantálom, hogy minden problémád megszűnne egy csapásra! Az, hogy csak az állatokat sajnálod, jól jelzi, Te hová tartozol!

2011. máj. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem nálad hibásabb és korcsabb nincs az tuti. Az meg, hogy te is VOLTÁL gyerek, ebben a formában nem igaz, mert te még most is gyerek vagy, és sajnos a droid fajtából. Lehet utálni bárkit, gyereket, felnőttet, de kiröhögni beteg, sérült gyereket, felnőttet?! Főleg látványosan, mindenféle szégyen érzet nélkül... Hááát nem vegy százas az tuti.

Ahogy itt már valaki korábban írta, te ettől érzed vagány f@sza gyereknek magad, pedig agyilag a béka feneke alatt vagy. Csak remélem, hogy kinövöd, mert ha nem, akkor nagyon lelki szegény nyomorult felnőtté válsz egyszer. Amúgy nem feltétlenül kell fiúnak lenned, szerintem lány vagy, mégpedig az idiótább fajtából. :(

2011. máj. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem te vagy hibás.

Tudod aki egy beteg gyereken nevet, az valahol nagyon beteg, sajnállak téged, biztos, h nem kaptál meg a szüleidtől valamit, erkölcsi nevelést tuti nem, de gondolom, h a szeretetteljes, elfogadó légkör is hiányzik a családodban.

Ez nem a te hibád, lehetsz még jó ember, ha megpróbálsz az lenni.

2011. máj. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!