Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Utálom a gyerekeket ez normalis?

Utálom a gyerekeket ez normalis?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok.Es az a helyzet hogy ki nem álhatom a gyerekeket.Igazábol ha mutatnak TV-ben pl egy hibás gyereket rohogok .De ha latok a TV-ben egy kobor kutyat vagy más kinzott állatot bogni szoktam.Ez normális?
2011. máj. 9. 22:50
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
88%

Na heló.


Én is utálom a gyerekeket, úgy 10 éves korig, de épp ezért nagy ívben elkerülöm őket. Fellököd ? Büszke lehetsz magadra, így biztos nem fog idegesíteni...


Az meg, hogy egy "hibás" gyereken tudsz röhögni, azzal megint csak magadat minősíted.

Tudod, ez a legrosszabb a világon. Ha valaki esetleg halálos beteg már kiskorában. És én, aki tényleg utálom a gyerekek, rajtuk mégis megesik a szívem. Ez nagyon szomorú, és tisztelem azokat az anyukákat, akik így is felnevelik a gyereket. Mert ha én belegondolok, nem biztos, hogy meg tudnám tenni.

Mélységesen szégyelld el magad, tényleg.

2011. máj. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:
88%
14 éves vagy,és utálod a gyerekeket.könyörgöm,te is egy kisgyerek vagy... 32/F
2011. máj. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:
30%
Én is utálom a 4 év feletti, 16 év alatti gyerekeket. De egy "hibás" gyereken soha nem nevetnék. Elszomorító.
2011. máj. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:
35%
Megvársz kickbox edzés után?
2011. máj. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:
59%

Szánalmas vagy. te talán nem voltál kisgyerek? Akkor téged is így utáltak, fellöktek, kiröhögtek? És mi lett volna, ha - a te szavaiddal élve - "hibásan", vagyis betegen, fogyatékosan születsz? Biztos örültél volna, ha így vélekednek rólad, mint most ahogy te teszed. Inkább örülnél, hogy egészséges, ép ember vagy (bár ezek után én megkérdőjelezném). Képzelem, milyenek lehetnek a barátaid... A szüleid mit gondolnak? Ők hagyják, hogy így bánj a többi embertársaddal?? Ha igen, akkor mintaszülők lehetnek...


14/L (avagy egy normális 14 éves)

2011. máj. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
61%
Tudod mi hiányzik neked, te kis majom? Egy k-rva nagy szülői pofon!!! De a szüleid sajna levizsgáztak gyermeknevelésből, hogy ilyen selejt gyereket neveltek, mint te vagy! Nem a fogyatékos emberek a "hibásak", hanem az olyan kis semmirekellő, evolúciós zsákutca, mint amilyen te vagy! Nem szoktál ingert érezni, hogy leköpd magad a tükörben?
2011. máj. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
50%

Van anyád? Van apád? Minek cseszték el egy ilyen korcsal az életüket...? Mondhatnám én. 3 évvel vagy idősebb nálam...testileg.Értelmileg pedig,nem 3-mal hanem 3-szor 3-mal vagy nálam FIATALABB...Addik OKÉ h nem szereted a gyerekeket.De az h fellököd őket...B@zmeg én löknélek fel téged de úgy,hogy anyád nem ismerne meg...!!! És ha te is "hibás" lennél és hangosan nevetnének rajtad?? Ugye hogy k***arosszul esne? És ne mond keménykedésből h nem mert senki nem hiszi el...Figyi,egyszer találkoznék veled többször nem mert a többit nem élnéd meg :@


xoxo


11/L (lehet fikázni a kis "korcsot")

2011. máj. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
86%

Annyit még hozzátennék ehhez a dolgohoz, h olvasd el a Virágot Algernonnak című könyvet, segítene a helyesírásodon is, és talán elgondolkoztatna egy picit.

Ha nem érzed magad készen, h belefogj egy egész könyvbe, akkor megnézheted fimen is...

2011. máj. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
80%

Itt egy kis idézet, kedvcsinálónak, ráadásul ide is illik a téma:


"Ha rá akarok jönni, ki is vagyok valójában, mit jelent egész életem - meg kell ismernem mind a jövőm lehetőségeit, mind a múltamat; tudnom kell, hogy honnan jöttem és hová megyek. Ámbár tudjuk, hogy az útvesztő végén a halál vár ránk, én nem mindig tudtam ezt; nemrégen a bennem élő kamasz még azt hitte, hogy csak mások halnak meg - de most már látom, hogy az út, amelyet ezen az útvesztőn belül kiválasztok: ez tesz azzá, ami vagyok. Nemcsak dolog vagyok; létezési mód is - egy a sok-sok mód közül -, és az a tény, hogy ismerem az utat, amelyet eddig megtettem, és azokat is, amelyek számomra még megmaradtak, segít majd megértenem, hogy mi lesz belőlem."


Ezt a főhős mondja, aki egyébként szellemi fogyatékos, de sikerül "felokosítani" egy kísérlettel, aminek viszont vaskos ára van...

2011. máj. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:
60%
te is voltál gyerek. és szerintem eléggé bunkó dolog hogy egy beteg kisgyereket képes vagy kiröhögni! én is 14 vagyok de nem is mosolygok amikor beteg gyereket látok.. néha könnyes lesz a szemem amikor például a rákos gyerekek karácsonykor fekszenek a kórházban és örülnek az apró kis ajándékoknak.
2011. máj. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!