Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Utálom a gyerekeket ez normalis?

Utálom a gyerekeket ez normalis?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok.Es az a helyzet hogy ki nem álhatom a gyerekeket.Igazábol ha mutatnak TV-ben pl egy hibás gyereket rohogok .De ha latok a TV-ben egy kobor kutyat vagy más kinzott állatot bogni szoktam.Ez normális?
2011. máj. 9. 22:50
1 2 3 4 5 6
 21/60 A kérdező kommentje:
sokan elkenyeztetett p...nak taratanak de igazuk van esok igy szeretnek .megvaltozni nem fogok az biztos.ne nezzetetek ego de jo ember vagyok de ha gyereket latok kifordulok onmagambol ja es lany vagyok
2011. máj. 10. 13:30
 22/60 anonim ***** válasza:
79%
Érdekes elképzelésed van arról, ki a jó ember! Téged így is szeretnek? Hát ezt kötve hiszem, ugyanis a felfogásod elfogadhatatlan és undorító.
2011. máj. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 A kérdező kommentje:
epp azert szeretnek mert nem vagyok mindenapi
2011. máj. 10. 13:38
 24/60 anonim ***** válasza:
89%
Minden 14 éves gyerek azt hiszi hogy ő nem mindennapi,más mint a blabla...Ez életkori sajátosság nyugi,ki fogod nőni ezt a "én szartam a spanyol viaszt,mindenki tűnjön az utamból,én vagyok a legfrankóbb" dolgot.De én nem nagyon hangoztatnám,hogy milyen bunkó vagy a kisebbekkel és a gyengébekkel,mert lehet nem éred meg azt a kort,hogy felnőtt legyél.
2011. máj. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:
75%

Megsúgjak egy titkot? Ha elkényeztetett p!csának gondolnak, akkor nyilván nem a putriban éltek. Nézzük tovább egy hasonló korú lány szemszögéből: Ha vityillótok van a villasoron terem ott pénz is. Nicsak, van ott egy magányos 14 éves lányka is, legyünk az LB-i. Cupp-cupp imádunk, nem viszel minket magaddal Hawaiira? Nem mehetnénk veled shoppingolni? Szeretünk ám! -tündérmese vége- Apucinak a cége tönkremegy, anyucinak nem tetszik, elválnak, te maradsz apucival, akinél pár hónap múlva feltűnik egy nálad pár évvel idősebb cica. Jobbik esetben mész anyucival nagyihoz Alsóbögyörösvalagpusztára. A család úgy gondolja, jó lenne, ha vinnéd valamire, go orvosi --> na ott röhögj ki egy beteg gyereket.


Őszintén remélem, hogy így fogod végezni, és nem marad fogad. Remélem értetted is a rövidke életedet. És tudod mit? Elkezdtem tisztelni az egysejtű létformákat.

2011. máj. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim ***** válasza:
84%
Egy elkényeztetett p... vagy? És téged ezért szeretnek? De jó neked! :) És még milyen büszke is vagy magadra! Az, hogy valaki nem hétköznapi, nem egyenlő a tuskóval...lehetnél úgy is nem hétköznapi, hogy például okos leszel (bár erről már lekéstél)...de te inkább f-sz vagy? Tudsz egyáltalán valamit is az emberekről, az életről, a kapcsolatokról, a viselkedésről? Felvázolnád (persze csak ha képes vagy rá) hogyan is képzeled az életedet?
2011. máj. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:
87%
Jah és még valami. Van az a életkor, ami után már az ember nem változik, de az nem a 14 éves kor...:)
2011. máj. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:
82%

Képzeld el magad felnőttként, egy értelmi, vagy testi sérült kisgyerek anyukájaként. Ugyanis ez is megeshet.

Most azt fogod írni, hogy soha nem akarsz gyereket, de azért ez nem 14 évesen szokott eldőlni.

2011. máj. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
70%
Jól szájon vágnálak kis taknyos hogy az összes fogad repülne. Mitől vagy te különb egy másik gyereknél? Elárulom semmivel. Mi az hogy kiröhögsz másokat főleg beteg gyerekeket meg csúfolod fellököd őket, mit képzelsz magadról de kis szerencsétlenség. Ne a gyerekekkel keménykedjél velük könnyű kibírni megalázni őket. Keress egy hozzád illőt és azzal szórakozzál. Egyébként remélem te mindig egészséges leszel és majd ha egyszer sikerül agyilag és minden más módon felnőnöd szégyellni fogod magad amiért ilyen voltál.
2011. máj. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem meg pont, hogy nincs az az életkor, amikortól az ember ne változna. De te még gyerek vagy, rengeteget fogsz változni, mire benő a fejed lágya, és akkor szégyellni fogod a viselkedésedet. Azért nevetni valakin, mert beteg szánalmas, és nem ettől leszel te a f.aszagyerek, csak azt bizonyítod, hogy ugyanolyan kisgyerek vagy, mint amilyeneket utálsz. Meg kellene tanulnod, hogy akkor is, ha rühelled a kisgyerekeket és nevetségesnek tartod a beteg embereket sem szabad ezt mindig kimutatnod.
2011. máj. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!