Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Utálom a gyerekeket ez normalis?

Utálom a gyerekeket ez normalis?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok.Es az a helyzet hogy ki nem álhatom a gyerekeket.Igazábol ha mutatnak TV-ben pl egy hibás gyereket rohogok .De ha latok a TV-ben egy kobor kutyat vagy más kinzott állatot bogni szoktam.Ez normális?
2011. máj. 9. 22:50
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
81%
te egy beteg korcs vagy, kár hogy az anyukát egy ilyen miatt "rontotta el az alakját", mint te. az iq-d mennyi, 20?
2011. máj. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 anonim ***** válasza:
81%

Én gondoltam, hogy lány vagy.

Nem írtad konkrétan kik szeretnek, de normális ember, család, társadalom, elfogadja az ilyen "hibás" sérült embereket, mint te vagy. Pedig nem lehet nekik könnyű egy ilyen borzalmasan retardált embert elfogadni.

Végy példát róluk és te is fogadj el másokat. Mert látod, saját példádon, lehetséges.

Holott volt itt hozzászóló, aki szimplán pofán csapna, mondjuk az én gyerekem is egyszer nevetne egy "hibás" emberen és lökne arrébb egy nálánál gyengébbet.

De a te környezeted csak mosolyog rajtad, lehet ők teszik ezt helyesen. Így kell bánni egy szellemi fogyatékossal.

Bár szerencsére az én gyerekeim értelmesek. Sajnálom a szüleidet, nem lehetett könnyű elfogadni és megszeretni egy ilyen "hibást", mint te. Gratulálok nekik.

2011. máj. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:
78%
szerintem ez nálad valami fóbia, kiskorodban nem foglalkoztak veled eleget a szüleid, vagy valaki bántalmazott, azt táplálta beléd hogy idióta kisgyerek vagy, a játszótéren kiközösítettek stb, és így éled ki magad. rejtett fóbia is lehet. mert csak úgy nem utálunk semmit.
2011. máj. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:
81%
wow! sok válasz érkezett, különböző leírásokkal, de a legtöbbjük ugyanarra akar kilyukadni: komoly baj van veled, haver! javaslom fordulj orvoshoz.
2011. máj. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:
83%
Szia!Velem is ez van,annyi különbséggel,hogy a betegeket nem nevetem ki.Szerintem te se nevesd ki őket,mert a végén téged fognak annak titulálni.(nem bántásból mondom)13/L
2011. máj. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:
58%
szerintem Neked nagyon gyűlölnöd kéne magadat, mert egyrész hibás is vagy, meg gyerek is! gratulálok magadhoz!
2011. máj. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
85%

Az normális, hogy nem szereted a gyerekeket, az egy dolog, senki sem szeretheti ugyanazt.

De a viselkedésed, már nem normális...Lehet, hogy te a "hibás" gyerekeken nevetsz (akik csak úgy megsúgom fogyatékosak és nem tárgyak), de a legtöbb ember olyanokon röhög hangosan, mint amilyen te vagy...

Amúgy a viselkedéseden is látszik, hogy nem vagy különb egy gyereknél, vagy ahogy te mondanád, egy korcsnál...

2011. máj. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:
80%
egy idióta vagy, már ne is haragudj, és még büszke is vagy rá :-( hát bravó
2011. máj. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:
80%
Szüleid mit szólnak ehhez? vagy nekik adod a jó kislányt. Mindenesetre összeteszem a két kezemet, hogy nem ismerek hozzád hasonló beteg embereket.
2011. máj. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:
68%
Ha mar lokdosodni rohogni akarsz valakin akkor valasz magadhoz melto ellenfelet, ne egy artatlan szegeny, beteg gyereket. Ugy akarod bebizonyitani, hogy te vagy a jobb, bartrabb, erosebb, hogy lenezed, bantod a nallad gyengebbeket? Nem kell szeretned oket de bantanod sem kell.
2011. máj. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!