Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek, hogy anya megenged...

Mit tegyek, hogy anya megengedjen egy tetoválást?

Figyelt kérdés

Nem nagyot,csak egy pici szívet.Nem is látszódna annyira.Mondta,hogy szülinapomra azt kérek,amit csak szeretnék,de mikor mondtam,azt mondta,hogy nem lehet,mert később megbánnám...De ez nem igaz.

Kb. oda szeretném tetetni,ahol Selena Gomeznek is van,mert ott nem annyira látszik.

Nincs piercingem,nem festetem a hajamat,semmi testékszerem nincs(a fülbevalón kívül),csak ennyit szeretnék.

Mit tegyek?


14/L


2011. jún. 19. 11:34
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Egy normális tetoválószalonban nem is csinálnak 18 éven alulinak tetoválást, csak szülői beleegyezéssel. Vagy még azzal se!
2011. jún. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Én is szeretnék , de ismerem magam annyira hogy lehet megbánnám. Énis várok 18-20 éves koromig. Ezt te is kibirod. Vagy ha annyira akarsz itt a nyár csináltass hennát.

15/L

2011. jún. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs semmi értelme, és még lehet, hogy meg is fogod bánni. Én például nem tudom, de nem szeretném ha lenne egy ilyenem, nekem valahogy nem jönnek be.

16/L

2011. jún. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Előrebocsátom,hogy ha még általános iskolás leszel szeptembertől, akkor engem nem tudnál meggyőzni, ha anyukád lennék:) Nem engedném, és kész.

Viszont egy kilencedikes csajszinak már nem annyira furcsa.

Ne véglegeset akarj, hanem kozmetikai tetoválást, ami eltűnik 5 éven belül. Most menő lesz, csinos, szexi, de ha pár év múlva már úgy érzed, hogy gáz, akkor nem kell lézerrel leszedetned.

Talán ez elég lesz érvnek anyukádnak.

2011. jún. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
82%

14 évesen tetkó?Atyám, hova fejlődik ez a világ...!!?

Igaza van, anyukádnak ha nem engedi!Én sem engedném a fiamnak, ha kérné ennyi idősen, az TUTI!


Mi amikor 14 évesek voltunk, eszünkbe nem volt, hogy tetováltassunk.. örültem, ha anyukám megengedte, hogy 1 kis szempilla spirált feltegyek, de az iskolában mindig lemosatták!!!

Pedig nem volt régen, 25 éves vagyok!!

Nekem van tetoválásom, 3 is!!!

Szemöldököm

Mellemen, és a lábamon...:(

Szépek, de én nagyon megbántam.Pedig 18,és 22 éves voltam amikor csináltattam őket!!!

Elképzelem magam majd 60 évesen, a lógó csöcsömön, egy tetkó virít...gyönyörű..


Várj, ameddig nagykorú leszel, addigra már úgy sem akarod majd megcsináltatni!!

Hidd el, meg fogod bánni!

2011. jún. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

egy szívecske,és ott,ahol Selenának van?!ez nem közhelyes egy kicsit?

Amúgy igen,én is akarok majd.MAJD!...Én is 14 éves vagyok,és eszembe sincs most megcsináltatni..ráér az majd még később.Akkor is meg akarom majd csináltatni,de nem azért,hogy csak úgy legyen,hanem mert annak az idézetnek(amit japánul akarok íratni magamra,mert nagyon tisztelem/szeretem a kultúrát,és szerintem gyönyörű nyel)hatalmas jelentősége van a számomra.És az oldalamon lenne.

2011. jún. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Selenának "ott" van tetoválása, leellenőriztem!
2011. jún. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
59%
A szívecske amúgy is f@szság. Tetoválj inkább pitbullokat, csöcsöket, meg horogkereszteket magadra, azok sokkal viccesebbek.
2011. jún. 20. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
32%
Ha úgy sem tudod rá venni, akkor verd agyon egy lapáttal. Akkor legalább nem tilthatja meg.
2011. jún. 20. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
90%

abból, ahogy fogalmazol, nekem úgy jön le ez az egész, hogy nem is annyira szívből jön ez a tetkó, inkább csak azért kéne, mert Selena Gomeznek is van. fiatal vagy még, várj néhány évet! :) ha már betöltöd a 18-at és még mindig akarod, nem kell szülői beleegyezés.


27/L

2011. jún. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!