Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek, hogy anya megenged...

Mit tegyek, hogy anya megengedjen egy tetoválást?

Figyelt kérdés

Nem nagyot,csak egy pici szívet.Nem is látszódna annyira.Mondta,hogy szülinapomra azt kérek,amit csak szeretnék,de mikor mondtam,azt mondta,hogy nem lehet,mert később megbánnám...De ez nem igaz.

Kb. oda szeretném tetetni,ahol Selena Gomeznek is van,mert ott nem annyira látszik.

Nincs piercingem,nem festetem a hajamat,semmi testékszerem nincs(a fülbevalón kívül),csak ennyit szeretnék.

Mit tegyek?


14/L


2011. jún. 19. 11:34
1 2 3
 21/23 anonim válasza:

én 15 évesen csináltattam egy csillagot a kezemre, 16 vagyok, ha tehetném , nem csináltattam volna oda, hanem inkább máshova.. tehát valamien szinten megbántam, de akik azt mondják, hogy ne csináltass mert megbánod,,, ne hallgass rájuk énis megbántam , de nem foglalkozok vele, van és kész.. ez nem olyan megbánás, hogy napokig sírni fogsz, miután rájöttél, hogy hülyeség volt max 1 hétig zavarni fog, szidni fogod magad, aztán beletörődsz és le fogod sz*arni...

plusz, én azt csináltam, hogy nem kérdeztem, másnap megmutattam azt kész.. most nem fogják levágni a karodat.. lehet mérgesek lesznek de evvan.. majd hozzászoknak...

nekem van egy ismerősöm, 15 volt, szülei azt mondták, hogy haza nem merjen menni tetoválással mert kidobják,, szerinted megteszik? max kapsz egy pofont apádtól xD az kevésbé fog fájni mint a tetoválás.. ;) megcsináltatod, azt jólvan, mond meg a te életed , te tested,


de aztán lehet, hogy életed végéig szeretni fogod, és majd 70 évesen az idősek-otthonában is azt fogod majd mutogatni és metálra a fejedet rázni és üvölteni éljen a rock'n roll xD


egyszer élsz.. figyelj nem nagy, egy pici valami, nem egy nyilvános helyen. addig ameddig nem 10 csináltatsz , és nem az arcodra addig semmi probléma nincs, egyetlen egy kis tetoválás még nem a világ vége... csináltasd meg :) vagy ha nem szereted az ilyen titkon csinálom dolgokat, ülj le anyukáddal, rajzold magadra oda ahova akarod és azt amit akarsz.. mutasd meg neki, és mond meg neki, hogy ez annyira tetszik , és megígéred ez az egy semmi más. és engedje meg.. ha megbánod az a te bajod lesz, de mint mondani szokás mindenki a saját hibáiból tanul..


vagy egy másik dolog,, nézd meg , hogy hogyan reagálna, rajzold magadra . majd később mutasd meg anyudnak

-- anya , ne haragudj, de nagyon meg akartam csináltatni és meg is tettem...

és mutasd meg neki a kezed, ha nagyon ideges lesz, még mondogasd neki, amivel lenyugtathatod.. ha nagyon nem megy, csak mond meg , hogy vicceltél, és mutasd meg, hogy lejön...


így tudod meg a legkönnyebben , hogy mit reagálna ha már rajtad van ;)


ugyan ezt csináltam én a piercing nél.. eltakartam a szám. anya : -- mi van? mi a baj?

erre én-- mérges leszel,

erre ő -- jajj mondjad már.

erre én -- van piercingem,

erre ő -- oké, nembánom már megcsináltattad , nemfogom kitépni a szádból, de ne lövesd azért szét az egész fejed,

erre én elvettem a kezem aztán nem is volt benne piercing, gondolhatod, hogy mi volt az első dolgom.. xD mentem szúratni , mert tudtam , hogy nemfogank megölni :D

2011. jún. 22. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
9%
jah, és a piercinget 13 évesen csináltattam, igaz,hogy azt kiszedem és kész nincs többé, de 3 év telt el, és még mindig imádom.. jah, és a lábamon is van tetoválás azt is imádom, csak a kezem volt elhamarkodott, de nem a tetoválás nem tetszik hanem a hely ahol van,,, de mindannyian mások vagyunk , míg én teljesen szeretem ezeket, lehet, hogy más 1 hónap után már megbánja... én még nem bántam meg, lehet te sem fogod..
2011. jún. 22. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Ne csináltass még tetoválást,14-15 évesen én is menőnek tartottam,most pedig örülök neki nagyon,hogy akkor a szüleim lebeszéltek róla,mert most 20 évesen már rohangálhatnék lézeres kezelésekre,hogy eltüntessék rólam.
2011. jún. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!