Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tud kezdeni egy 13 éves...

Mit tud kezdeni egy 13 éves lány havi 20 ezer forinttal?!

Figyelt kérdés

Mit tud kezdeni egy 13 éves lány havi 20 ezer forinttal úgy,hogy minden héten kap új ruhákat,cipőket,ékszereket,heti rendszerességgel ebédel a barátnőivel étterembe,szinte naponta megy sütizni/fagyizni velük(és ezt a szülei fizetik,szóval azt a pénzt nem erre költi)?!

Nem érte,mit tud vele kezdeni?


2011. jún. 30. 17:59
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
uu havi 20.000 az szép kis summa:| évi 140:D 13 évesen ezt felse tudtam volna fogni mennyi pénz ez:|
2011. júl. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Elverném minden hülyeségre..koncertek, még több ruha, mozi, gitárhoz kellékek, festő cuccok, idétlenségek diszkontokból:D

13L

2011. júl. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
fogamzásgátló, óvszer, gyűjteni és később mellplasztika
2011. júl. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:

vesz mégtöbb ruhát. nekem a világ pénze nem lenne elég, nem vagyok milliomos nemis leszek, de ha van nálam egy kis pénz 5perc mulva már nincs mert elköltöm. szerintem ha én 20ezer ft-tal bemennék egy ruhaboltba, 2óra hossza múlva kijönnék felvásárolva a fél boltot. én tudnám mire költeni, de gondolom az illető is tudja. :D


14/L

2011. júl. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
hmm...én el tudnám költeni :)
2011. júl. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
adja nekem,örülök,ha félévente egyzsre kapok rihákat-.-
2011. júl. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Utaljon belőle, csóró vagyok :D De igen elég nehéz, ha mindent megvesznek neki amire rámutat. Én is félre raknám. Mondjuk egy esetleges lézeres szemműtétre.
2011. júl. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Úristen ! Én nem kapok ennyit, soha nem is fogok, de nem is szeretném. Barátaival ebédel éterembe? Hát én anyuékkal is csak különleges napokon szoktunk éterembe menni, és akkor sem ugy h anya-apa-gyerekek, hanem többen családi összejöveteleken meg ilyenek. Am gyakorlatilag nem is tudja mire költeni, hisz mindent a szüle finansziroznak. Inkább nem is mondom h az milyen elkényeztetett gyerekekből, milyen elkallódott felnőtt lesz, mind jól tudjátok. Amugy ha csak úgy zsebpénz szinten kap 20.e. akkor szülinapjára 100.e? ballagásra meg majd kocsit vagy házat vesznek neki? (vagy már van?) Amúgy az ilyen gyerek az életben mikor fogja megbecsülni a szüleit? Én nem kaptam/kapok ennyi mindent ennek ellenére felnézek a szüleimre, és csodálom őket. (hétköznap egyedül vagyunk anyuval, apu több 100 kilométert utazik munka miatt, csak miattunk válalva azt h picit többet keressen kiteszi magát mindenféle lehetséges közuti balesetnek és 5 napon keresztül él család nélkül, régebbenmikor még kicsik vtunk hónaponként járt haza külföldről és hugom nem ismerte meg bebujt az asztal alá előle és megfogadta h nem megy el többet annyi időre)
2011. júl. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
gyüjti,a későbbi plasztikai műtétre...( ő lesz magyarország legjobban szétplasztikázott kisasszonya...)
2011. júl. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Például gyűjt valami nagyobb dologra... Kiről van szó? Rólad? Egyébként meg, ha nem vesz meg neki valamit az anyukája, mert szerinte nem áll neki jól és drága, akkor a lány meg tudja venni magának, anélkül, hogy az anyukája bármit is szólna rá. Egyébként cigit meg, ha normálisak az eladók nem adnak ki nekik. Ajándékot a szüleinek, csak nem a szüleik pénzéből vesz. Amúgy, ha nem rólad van szó, akkor miért foglalkozol vele ennyire?! Szerencsés...gazdag családból való, vagy nem tudom...de attól lehet, hogy nem boldog. Bár ahhoz, hogy valaki boldog legyen kell pénz, mert, ha valaki nagyon nagy szegénységben él, alig engedhet meg valamit magának, de ott a család, attól még nem igazán boldog, szóval... sokat jelent a pénz.

13/L

2011. szept. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!