Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tud kezdeni egy 13 éves...

Mit tud kezdeni egy 13 éves lány havi 20 ezer forinttal?!

Figyelt kérdés

Mit tud kezdeni egy 13 éves lány havi 20 ezer forinttal úgy,hogy minden héten kap új ruhákat,cipőket,ékszereket,heti rendszerességgel ebédel a barátnőivel étterembe,szinte naponta megy sütizni/fagyizni velük(és ezt a szülei fizetik,szóval azt a pénzt nem erre költi)?!

Nem érte,mit tud vele kezdeni?


2011. jún. 30. 17:59
1 2 3
 21/22 Electronicperson ***** válasza:

Ez azért egy kicsit sok nem? Én soha nem kaptam zsebpénzt, nem azért mert csóró vagyunk csak egyszerűen ez van. Most 140.000 Ft-om van úgy ,hogy egész életemben gyüjtött pénzből vettem egy iTouchot meg egy

Biciklit és ebben az évben vennék egy okostelót. Ha annyit kapnék mint te akkor már akkora képernyős iMac lene a szobámban mint egy TV. Szerintem ha annyira nem kell add nekem én szívesen elköltöm. Eddig a buszozás volt a legjobb ötlet.

2011. dec. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Felesleges dolgokra költi.

Én 21 vagyok, 16 éves korom óta melózok, és így is kb havi 20 ezrem van amit el tudok költeni arra amire csak akarom.

2012. márc. 16. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!