Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Annyira szeretnék néha egyedül...

Annyira szeretnék néha egyedül lenni egy kicsit, miért nem értik meg?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, és eddigi életemben soha, egy percet sem voltam egyedül. Miután megszülettem a szüleimmel voltam egy szobában, amikor megszületett a hugom rögtön egy szobába tettek minket, ráadásul egy picikébe, egy franciaágyon alszunk ketten és nincs is több hely a szobában másnak. Azóta megnőttünk de ő egyfolytában ott van. Éjszaka mellettem, reggel együtt bemegyünk a fürdőbe, együtt reggelizünk, kocsival bevisznek minket a suliba, egymás mellett van a termünk. Ott meg egész nap osztálytársakkal,aztán együtt hazamegyünk és mivel délután nem mehetünk sehova együtt bemegyünk a szobánka és estig ott vagyunk,aztán minden kezdődik előről. Együtt kell fürödnünk mert úgy takarékosabb, max a WCn lehetek 2 percig egyedül, de mivel csak egy van mindig sürget valaki kívülről. Egyszerűen megőrülök :SSSSSSS egyedül akarok lenni, de nem lehet és ebbe bele fogok bolondulni
2011. júl. 3. 11:26
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
(Előző vagyok)Én már az idegesítéssel kiharcoltam egy külön gépet..:D
2011. aug. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
ő sem szeretne velem lenni :) de hát mit csináljon? ugyanúgy nem tud egyedül lenni mint én.
2011. aug. 3. 15:43
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Most nem azért,hogy kötegedjek,de nincs suli júliusba...lehet kamu hisz vakációba nem hiszem,hogy állandóan bent ülsz..ha igen akkor meg menj el otthonról kérdezés nélkül s ha hazajösz és a szüleid rádtámadnak,hogy hogy mertél elmenni mond nekik,hogy a lányuk vagy és nem rabszolga.

az együttfürdést megértem,mert drága a víz és erre is pénzt pazarolni nehéz..:/

és ha mást nem,de értesd meg a szüleiddel,hogy nem szabad bent tartaniuk sem téged sem a húgod,mert az nem jó.

amikor nekem nem megy a tanulás anyu jön és kikerget kicsit az udvarra,hogy tiszta fejjel könnyebb tanulni is.

egész kiskorom óta kérenzés nélkül megyek BÁRHOVÁ csak tudni kell,hogy hová megyek.

sajnálom,hogy ilyenek a szüleid a legjobb barátnőmet is félóra vagy tizenöt percre engedik le...istenem azalatt mit lehet csinálni??a másik barátnőmet meg az apja hajkurássza le,hogy ha nem mész le meghüjülsz :DD

na mindegy beszélgess el velük,mert még megbolondulsz,de komolyan és ti ezt a húgoddal soha ne csináljátok mármint ne zárjátok be a gyerekeiteket :D

2011. aug. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Délután csak elengednek sétálni egyet! Ez jó alkalom arra, hogy kitisztítsd a fejed, megszabadulj a gondolataidtól, és egy kicsit egyedül legyél.
2011. aug. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
100%

Uramisten!

nem masztizhatsz?

ez nem óvás, KÍNZÁS. ha fiúk lennétek, már tuti bemelegedtetek volna.

ne hagyd a szüleidet dugni, minden percben velük lennék, aztán 1hét után, amikor már annyira kanosak/faszhiányosak, tuti leküldenének az udvarra.


pussz bébi

14/F

2011. aug. 4. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

nem :SS eléggé beleőrülök mostmár lassan...

azt meg megoldják ők év közben amíg suliban vagyunk most meg mivel anya nem tud főzni olyan jól mindig nagyinál ebédelünk (eljön értünk kocsival és haza is hoz, kocsival 20 perc a dugó miatt gyalog legalább 3 lenne...)

2011. aug. 4. 07:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!