Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Titeket zavarna, ha a 15-17...

Titeket zavarna, ha a 15-17 éves lányotok olyan képeket tenne ki egyfolytában a facebookra, meg mindenhova, amint úgy néz ki, mint egy kis ribi?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom, hogy mondhatnám meg neki, hogy ezzel csak lejáratja magát... nem fogja fel.

Minden képen kint van a cicije, pózol minden tükör előtt, stb.

Csak engem zavar ez?


2011. júl. 26. 11:47
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem hagy csinálja ! Ne szólj neki semmit mert úgy is lázadni fog ellene és akkor majd még jobban fogja csinálni és azért engem eléggé zavarna ha az anyám azt mondaná hogy rám hogy r.banc ! Majd benő a feje lágya hogy ez rossz és hogy teljesen felesleges ezt csinálnia de ha végképp zavar tiltasd le az oldalról !
2011. júl. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
Nem tudom letiltani az oldalról. És azzal, hogy hagyom, és szó nélkül, ezzel talán téves és hamis képet alakíthat ki magában a világ dolgairól, hogy mi a normális, és mi nem. Ha mindent hagynánk szülőként, akkor furcsa világ lenne...
2011. júl. 26. 15:10
 23/36 anonim ***** válasza:
15%
Ez a divat...ezellen nem lehet mit tenni...Ha megnézed akármelyik lány profilját MINIMUM 1 olyan kép van róla! Ez a mai modern világ. Gondolom olyan a lányod, hogy sok barátja van biztos szép is, és nem szégyelli az alakját.. Szerintem a fiúk miat rakja fel (saját tapasztalat), hogy körülötte mozogjanak...
2011. júl. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%
Írják sokan, hogy gépet, telefont elvenni.. Szerintem ne csináld!!! Annyit elérhetsz vele, hogy megutál, kezet emel rád, netán haza sem megy hanem egy barátnőjénél alszik. Amit be sem jelent otthon..
2011. júl. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
78%

hány évesek a legútobbi hozzászolók, most öszintén, hogy itt osszák a szülői tanácsokat?

talán magától helyre jön, de talán nem, és késöbb szégyennel néz vissza magára, hogy mekkora r.banc volt, röhögnöm kell ezen, hogy divat, rengeteg ember van akik normálisak, s nem viselkednek 15 éves létükre ribancosan, nem tesznek ki magukról egy szál bugyiban képet, mégis képesek szexik lenni jó móddal, izlésesen és ezekkel nem bánnak úgy, mint egy olcsó ribanccal.

2011. júl. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim válasza:
100%
Hát nem lennék a helyedben.Manapság majd minden tini így viselkedik.Majd csak kinő belőle,és akkor majd másképp látja a dolgokat.A baj az,hogy ha szigorú vagy akkor úgy oldják,meg,mint a kicsik,és addig feszítik a húrt,amíg nem engedsz.sajna a neveléssel volt a baj,amikor engedtetek neki.
2011. júl. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
93%

Nekem is volt régen olyan képem, ahol kint volt a mellem, természetesen ezt anyukám nem látta, mert ez még myvip-en volt anno. De ezt mi (én is meg anyu is) úgy emlegetjük, hogy a "p.csa korszakom". Belátom, hogy az voltam, bár nem keféltem fűvel fával (sőt, tulajdonképpen senkivel), de bárki kinézhette belőlem. Ezt talán azzal magyaráznám hogy a tinédzser lányok annyira meg akarnak felelni a társaiknak, hogy ilyen dolgokhoz folyamodnak. Egyrészt. Másrészt pedig nem tudom hogy most a lányod 15, 16, vagy 17, de sejtem hogy inkább 15 mint 17 éves. Ilyenkor nőiesednek a lányok és baromi jól esik (nekem is jól esett), hogy mások, a fiúk észrevettek, és büszke voltam arra hogy van mellem. Erre ma is büszke vagyok, leginkább kivágott felsőkben járok (amiket anyukám is hord, tehát nem azok a nagyon k.rvásak).

Engem anyukám soha nem tudott volna beszabályozni anno, ezt megtette helyettem az akkori plátói szerelmem, és jelenleg az egyik legjobb barátom, aki azt mondta nekem egyszer kerek perec, hogy ha úgy viselkedek mint egy elkényeztetett p.csa akkor ne csodálkozzak ha ő is így fog rám nézni és ennek megfelelően viselkedik velem. Szóval a baráti kör nagyon fontos, meg hogy milyen emberekre tud felnézni. Persze a népszerűség, amit ennek köszönhet valószínűleg elvakítja őt is, mint ahogy az összes ribizlit manapság.

Talán ez a megijesztés jó ötlet lehet, és elmegy a kedve, de akkor tényleg NAGYON nyomulni kell és rászállni, nem csak bókolgatni, mert az csak jól esik. Remélem nem fog ebben a mentalitásban leragadni a lány, én azóta is a föld alá süllyednék, ha eszembe jut hogy milyen voltam. 17L

2011. júl. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:

A lány most 17. 15 éves kora óta kezdte ezt, hogy kiteszi mindenét, direkt olyan ruhákat kér. Én nem szívesen veszek neki olyat, ami kb. köldökig ki van vágva, de amikor az igazi anyukájánál van, ott kap ilyeneket... és ez ellen nem tudtunk mit tenni.

Igen, sok ismerőse van, és attól boldog, ha 20-30 fiú nyomott egy tetszik gombot a képéhez... Egyébként van barátja, 1 éve vannak együtt kb, akivel nincs gond, rendes gyerek, hál istennek tudunk róla, hogy mikor hova mennek.

Tegnap az apja próbált vele beszélni, hogy egy férfinak sokkal izgalmasabb egy nő, ha azt saját maga "csomagolhatja ki", és nem a nő dobja a piacra mindenét, ami van. Nem láttam a lányon, hogy felfogta volna.

2011. júl. 27. 08:19
 29/36 anonim ***** válasza:
elhiszem, nem lehet az ilyesmit ilyen könnyen célozgatásokkal felfogni, sokan akik úgy elvannak magukkal, egy célozgatás miatt nem fognak helyre jönni, hülyeség, konkrétabban kell beszélni vele, de ne szigoruan.
2011. júl. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
90%
Mondjuk azt azért közölhetnéd vele, hogy ha felkerül egy napiszarra, vagy pedomacira hiányos öltözékben, és ezt bármelyik későbbi munkaadója látja, nem kérdéses hogy a két ugyanolyan teljesítményű lány közül melyiket veszi fel hamarabb.
2011. júl. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!