Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Titeket zavarna, ha a 15-17...

Titeket zavarna, ha a 15-17 éves lányotok olyan képeket tenne ki egyfolytában a facebookra, meg mindenhova, amint úgy néz ki, mint egy kis ribi?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom, hogy mondhatnám meg neki, hogy ezzel csak lejáratja magát... nem fogja fel.

Minden képen kint van a cicije, pózol minden tükör előtt, stb.

Csak engem zavar ez?


2011. júl. 26. 11:47
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
91%
És a lány apja mit szól ezekhez?Bár ahogy én értelmezem minden meg van és meg volt is engedve neki.És az ilyen gyerekeknek úgy is hiába beszél bárki is mert csak a saját fejük után mennek.Azért én a helyedben megmondanám a szemébe hogy bizony úgy néz ki a képeken mint egy utolsó kis k..
2011. júl. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:

12:03-as

Köszönöm az ötleted, ha hazaérek, ma ezt fogom tenni. Hátha hat valamit, de attól félek, csak ideig-óráig.

2011. júl. 26. 12:06
 13/36 A kérdező kommentje:

12:04-es

Ilyen, hogy fehérneműben van, ilyen kép tegnap került fel az oldalra, ma reggel láttam. Felhívtam a férjem, hogy ideje lenne beszélnie a lányával, mert már túlmegy minden határon. Mondtam neki, hogy annak ellenére, hogy szeretem a gyereket, az első gondolatom az volt, hogy micsoda ribi. Erre ő azt mondta nekem, hogy majd beszél vele. Ennyi. Kíváncsian várom az estét... és szeretném, ha kimosná az agyát, mert jót akarok a gyereknek. Ha nem így lenne, tennék rá magasról, hogy mit csinál magával.

Korábban "csak" olyan képek voltak fent róla, amin a pólóból lógott ki mindkét melle, vagy csücsörít a szájával, mint egy idióta, stb.

2011. júl. 26. 12:10
 14/36 anonim ***** válasza:
93%
Hát engem nagyonis zavarna, nem birnám elviselni, 18/L-ként sem birom elviselni a visszataszító ribancosan pozolos 15 éves lányokat, akiknek nem áll jól, amit csinálnak, láttam facebookon ilyeneket, és hányinger. s még visszataszítobbak az idősebb, de agyilag éretlenebb f.szfejek, akiknek bejönnek a 15 éves ribis kislányok.
2011. júl. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
44%

Ha én ilyen képeket tettem volna fel magamról anno (bár akkor még nem léteztek közösségi oldalak, csak chat.hu) az apám addig ütött volna, míg mozgok... És nagyon helyesen tette volna. De amennyire ismerem, még most is agyonvágna. vannak esetek, amikor csak a drasztikus eszközök segítenek. Nehogymár a tini kölyök legyen a főnök!


25 N

2011. júl. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
Megverni nem fogjuk, se én, se a férjem. Kisfiunkat sem ütjük meg soha, így a lányt sem fogjuk.
2011. júl. 26. 12:40
 17/36 anonim ***** válasza:
97%

Régi, jó öreg tanács... Ebben a korban nagyon fontos neki a kortársai véleménye. Milyen a lány baráti köre? Ha van néhány normális barátnője, akkor ráveheted őket, hogy egyszer jöjjenek át hozzátok (a lányodat keresték, mondtad, hogy nem jött haza, de megvárhatják), és beszéljék ki, hogy milyen ribancos. Vagy megkérhetnél egy fiatal, jóképű srácot (ismerős, kolléga, családi barát), hogy egyszer a nappaliban fejtse ki, mit gondol a tükörben pózoló melltartós ingyenprostikról. Természetesen a lánynak mindezt hallania kell. Néhány ilyen húzás, és egy életre elmegy a kedve a magamutogatástól...

Még valami, ami veszélyes: kérj megy egy ismerőst, aki lehetőleg túl van a negyvenen, hogy kezdje el "zaklatni". De vigyázz, ő maximálisan megbízható személy legyen! Meg fog rémülni annyira, hogy a többi képén visszafogott angyalka lesz ezentúl.

2011. júl. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
71%
az öregbácsis zaklatos dolog durván hangzik, de mégis sztem gyors megoldás, nekem örökre elmenne a kedvem:))
2011. júl. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
71%
Márpedig drasztikus lépéseket kell tenni: odacibálni a géphez és egyenként végignézni, amint törölgeti a képeket. Ezek után gép elzár, fényképező, telefon elkoboz. Itt korábban lett valami nagyon elbaszarintva, valóban. Nekem soha eszembe se jutott ilyesmi kamaszkoromban, mi is fotózkodtunk a barátnőimmel, de talpig ruhában. Vagy max. fürdőruhában a strandon...
2011. júl. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
Volt, hogy elvettük tőle a gépet, de akkor el kezdte vagdalni az ujjait, kárt tett magában, vittük pszichológushoz, az sem segített. Ezek után félek elvenni tőle a gépet, de ha más nem segít, akkor az marad.
2011. júl. 26. 14:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!