Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Titeket zavarna, ha a 15-17...

Titeket zavarna, ha a 15-17 éves lányotok olyan képeket tenne ki egyfolytában a facebookra, meg mindenhova, amint úgy néz ki, mint egy kis ribi?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom, hogy mondhatnám meg neki, hogy ezzel csak lejáratja magát... nem fogja fel.

Minden képen kint van a cicije, pózol minden tükör előtt, stb.

Csak engem zavar ez?


2011. júl. 26. 11:47
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
van olyan oldal, hogy pedomaci?
2011. júl. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
93%

15:14-es, sajnos, aki ilyen, az kb. tesz magasról arra, hogy a későbbi munkáltatója mit fog majd mondani, jelen pillanatban ez érdekli a legkevésbé.


Találgatok, de a dolog kb. ott dőlt el, hogy a válást követően látta rajtatok, hogy kesztyűs kézzel bántok vele. Mostanra meg úgy áll a dolog, hogy játszmázik veletek, hiszen tudja, hogy te nem, csak az apja mondhatja meg neki, s azért valljuk be, titkon az apukák igen csak elégedettek, ha csini-mini a lányuk, arra különösen büszkék tudnak lenni.

A másik baj ott lehet, hogy az értékrendje az, amit leírtál: az okoz örömet neki, ha vadidegenek lájkolják. Szóval, ha rányomul egy negyvenes, azt meg majd mókásnak tartja, annyi öntudata van, hogy húzza majd a pasit, aztán meg koptatja - nem hinném, hogy beijedne. Aki ki meri tenni a fehérneműs képét, az nem ijedős.

Persze lehet, hogy az önbizalmát kellene építeni, hogy megértse, nem ettől lesz jobb vagy szerethetőbb a többieknél, ha bevállalja, sőt! Inkább teszi magát nevetségesé és a lúzerek viselkednek ilyen szánalmasan.


Pszichológus tanácsát kérd magadnak, hogy a lányod játszmáit hogyan is védhetnéd ki hatásosan. Ugyanaz a szitu már két éve és semmit sem változik? Valószínűleg ugyanúgy reagálsz - valami váratlan reakcióra lenne szükség, amivel megleped, elgondolkodtatod.

2011. júl. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

Igen zavarna.És sajnos ez ellen nem lehet nagyon mit tenni.Elmagyarázni is felesleges.Ő ezt elkönyvelte magának a "jaj de menő csaj vagyok" kategóriába.Pózolj,hogy kint van mindened a wc-be...(y) gratulálok.

Én szánalmasnak tartom az ilyet.15 éves lány vagyok,senki se ült le velem ezt elmagyarázni.Valaki magától is rájön,hogy ez nem menő,hanem inkább vicces^^

2011. júl. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Engem kamasz létemre is rohadtul irritálnak az ilyen képek, de amitől végképp agyf.szt kapok, az az, hogy temérdeknyi lájkot kapnak az ilyen pi.csás képeikre, és ezzel méginkább adják alájuk a lovat. Totál szánalom, és erre vevő a nép. Hát gratulálok. A lányodat térítsd észhez valahogy, mert amit csinál, az megagáz.
2011. júl. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

engem is marhára irritálnak:(

föleg az, hogy ettől egyes lányok nagynak is érzik magukat, föleg ha van ilyen ismerösőd, az nagyon zavaró, belül nincs megelégedve magával, és attól érzi jónak magát, hogy vadidegenek lájkolják a r.bancos képeit, és még nagyképűek is erre, szánalmas:(

2011. júl. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:

kapcsolja ki az mtv-t, vivát és egyéb hasonló kaliberű "építő" jellegő csatornát.

ne vegyetek neki glamourt, joyt stb. ahol megmondják ,hogyan szerezz pasit és egyéjszakás kalandot és még ruha tippeket is adnak...

beszélgess el vele, nyissd fel a szemét, tarts elé tükröt...

sztem a baráti társasága hatására is alakult ilyenné, sajnos nem tilthatod el tőlük, inkább beszélgess vele sokat, terelgesd jó irányba, vidd el vásárolni ahol szép lassan leszoktatod erről a stílusról..NEM erőszakkal és tiltással...azzal semmire sem mész.

próbálj többet törődni vele mint szoktál, legyél a legjobb barátnője, talán így sikerülhet. még most kell erről leszoktatni, talán még nem késő...mert aztán jönnek a bulizások, esti kimaradások és az már veszélyesebb, mint egy villantósabb kép az interneten...

ez az én véleményem:)

2011. aug. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!