Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csinálhatna egy kamasz...

Mit csinálhatna egy kamasz lány egyedül? (strand)

Figyelt kérdés
Úgy néz ki hogy jövő héten megyünk Balatonra.Sajnos egy barátnőmet se tudom magammal vinni mert nem férnénk el :( A szüleim nem nagyon szeretnek bejönni a vízbe de egyedül mit csinálhatnék?Ha szépen is kérem őket hogy jöjjenek tollasozni,röplabdázni vagy frizbizni egyszer ha jönnek.Valami jó ötlet?
2011. júl. 26. 18:47
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
nemtudom..ott általában öregek,és jóval fiatalabbak vannak :/
2011. júl. 28. 18:10
 12/19 Lia99 ***** válasza:
ezért jó ha van 1 báttyád. A báttyám 20 én meg 18/L.
2011. aug. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Velem ugyan ez lesz.. mert mi is megyünk le a Balatonra..

csak nálam az a különbség hogy van egy húgom 3 évvel fiatalabb nálam, és hiába ott van mindenen besértődik hozzá nem lehet szólni mert legtöbbször amikor megyünk ott a 3 évvel kisebb barátnője.. ő is agyilag kisebbnek néz ki de kinézetre meg sokkal nagyobbnak.. de nem lehet vele szót érteni.. meg mondjuk jönnek velünk nénjéméék is.de ők úgyis egész végig anyáékkal fognak beszélni. :SS

2011. aug. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
igen jó ha van egy bátyám még ha jönne is annak örülnék :)
2011. aug. 3. 18:39
 15/19 anonim ***** válasza:

Én 14 vagyok a nővérem pedig lassan 18 lesz. Ha bent vagyunk a vízben, akkor is csak úszunk, néha dobáljuk egymásnak a labdát és ennyi. Ha a parton vagyunk akkor ő vagy sakkozik, vagy dámázik az apukámmal vagy a nagyimmal, ha ő is jön. Vagy olvas. Szoktunk tollasozni, de folyton ideges ha egy icipicit elrontom...bezzeg dicsérni sohasem tud. :(

Ez sem sokkal jobb.

De térjünk a tárgyra: szerintem menj a vízbe és ha látsz 2-3 szimpi lányt/fiút akkor dobd be közéjük a lasztit, úgy, hogy fejbe találj valakit. Majd sűrű bocsánatkérések közepette beszédbe elegyedhetsz velük :P

Najó, nem mondom hogy ez a legjobb ötlet, de most csak ez jut eszembe. Jó nyaralást ;)


14/L

2011. aug. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:

fiúk egyáltalán nem érdekelnek? ezeket az 1-2hetes nyaralásokat kell kihasználni 1kis tapasztalatszerzésre. komolyabb úgy sem lesz, max tapi(mondjuk velem elöfordult komolyabb is :P, de csak sima cumi volt)


14/F

2011. aug. 4. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

Szia. Nekem van ugyan tesvérem, de ő 19 a barátja is és midnig együtt vannak, ezért ki kellett találnom valamit egyedül létre. :D Íme az ötleteim:

( Ha a lakásban lesz külön szobád ) - Én vittem jó sok cuccot, és berendezgettem szépen lassan, a szobámat, olyan volt, mint itthon. :) Ezzel majdnem egy óra elment. :)

Olvasgattam, rajzoltam, kimentem az udvarra, ami nagyon szép,nyugis helynek tűnt, mikor sütött a nap 1 órácskát napoztam.

Mivel mellettünk volt egy bazérsor ( egy utcával arréb. ) vittem egyis pénzt, és elmentem vásárolgatni. Hazamantem szépen elrendeztem ezeket a szobámban. És mikor már tényleg nemtudtam mit csinálni, kimentem sétálgatni, vagy a kedven dolgommal foglalkoztam. Ami nem más mint az írás. Szeretem rövid kis szerelmes történeteket írni, idézeteket, verseket.

esetleg ottvannak a rejtvények.

nemtudom, van-r lsptopod. Ha van vidd el magaddal játsz, nézz filmeket. Hidd el attül h egyedül vagy, jól ellehet ütni az időt. Ja és egy jó tipp: Én mindig leírtam óránként, mik történtek, miket csináltam. Így magamnak is és másoknak is elmondhattam később, miket csináltunk. :)

2011. aug. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

13 vagyok én is, detto a szitu! én nem vagyok egyke van egy +1évvel idősebb nővérem, aki súly problémái miatt nem hajlandó fürdőruhát felvenni, és egész nap unatkozok a vízben... anyu nem megy be mert "fázós" apu meg LUSTA......



Utálom ezt a szitut -.-" majd ha jövőre mész balcsira fussunk össze xP

2011. aug. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

:D

nem hiszem hogy jövőre megyünk mert csak akkor tudunk ha a tulaj is ott van azt meg nem szeretnénk

2011. aug. 14. 11:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!