Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit fog szólni anya, ha meglátja?

Mit fog szólni anya, ha meglátja?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit a neten keresztül ismerek, és majdnem minden nap beszélünk msn-en.Szóval küldött magáról néhány képet még régebben, és azok el vannak mentve egy mappába a közös gépen, amit bárki megláthat. Apa nem ért ezekhez a dolgokhoz, de anya néha elkezd nézelődni.

Mit fog gondolni ha meglát egy idegen pasiról képeket?

Természetesen ruhás képet, tehát nem meztelen, de akkor is.

Anyukák! Ti mit szólnátok/tennétek egy ilyen esetben?

Én 14/L. A srác 19/f.


2011. júl. 29. 11:14
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
62%
Bocs, lassú voltam...a 11:22-nek szól...
2011. júl. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
62%
Eszközök, mappa beállításai, nézet és pipa a rejtett fájlok megjelenítése elöl. És akkor megjelenik a mappa. Akkor tudod kiválasztani, a mappa tulajdonságnál, hogy ne legyen rejtett.
2011. júl. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
62%
Sikerült! :) Köszi!!! :)
2011. júl. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
72%
Ha normális képek, akkor szerintem nem kéne hogy gondot okozzon. Ha előkerül akkor mondd meg, hogy egy haver. Vagy ne csak az ő képe legyen a mappában, hanem másolj be még pár ártatlan képet a barátnőkről, osztálytársakról. A mappa neve legyen Barátok vagy Haverok, és akkor nem fog feltűnni ez az egy srác.
2011. júl. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
69%

Nekem is neten keresztül van egy ismerősöm, bár vele papíron levelezünk. Anyukámnak megemlítettem, mert amikor levelet kaptam tőle ő hozta be, aztán kifaggatott. Én meg megmondtam, hogy van róla neten képem róla, utána meg azonnal odajön, aztán (na, mutasd azt a srácot". Hát, nem úgy láttam, mintha nagyon szimpi lett volna neki... azóta a legváratlanabbkor tud kérdéseket beszúrni, de szerintem csak érdekli, nem gyanakvásból. Mindig válaszolok, apukám meg mindig a "nem túl idős hozzád egy kicsit" dumával jön, amit inkább észre sem veszek. Tök jóban vagyunk a sráccal (Svédországban él, de kínai származású).

13 éves lány, és szintén 19 éves fiú.

2011. júl. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
69%

minek tartod meg a kepeket?

sztem torold le a geprol,es rakd ra a telodra ott csak nem kutakodik senki!14l :D

2011. júl. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Az előttem szólók tök jó ötleteket adtak.:D Én tuti törölném a képeket, de el is rejtheted a mappát vagy tehetsz még bele képeket és akkor nem lesz feltűnő. Esetleg ha nem tudsz titkolózni muterod előtt, be is számolhatsz neki, nem hiszem, hogy nagy ügyet csinálna belőle.
2011. júl. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, lehet, amellett döntök, hogy rakok a mappába másokról is képeket. :)

A képet törlését illetően csak annyit, hogy nem szeretném őket törölni, jó érzés néha rápillantani. :)

2011. júl. 29. 15:43
 19/28 A kérdező kommentje:
És igen, teljesen normális, átlagos képek, ruhában van rajta a srác, tehát semmi extra. :)
2011. júl. 29. 15:44
 20/28 anonim válasza:
Nem tudja, hogy nem ismered a srácot... miért ne lehetne egy ismerősödről kép a gépeteken aki épp tetszik, vagy a barátod? egyébként egy jó tanács; ne interneten ismerkedj!
2011. júl. 30. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!