Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit fog szólni anya, ha meglátja?

Mit fog szólni anya, ha meglátja?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit a neten keresztül ismerek, és majdnem minden nap beszélünk msn-en.Szóval küldött magáról néhány képet még régebben, és azok el vannak mentve egy mappába a közös gépen, amit bárki megláthat. Apa nem ért ezekhez a dolgokhoz, de anya néha elkezd nézelődni.

Mit fog gondolni ha meglát egy idegen pasiról képeket?

Természetesen ruhás képet, tehát nem meztelen, de akkor is.

Anyukák! Ti mit szólnátok/tennétek egy ilyen esetben?

Én 14/L. A srác 19/f.


2011. júl. 29. 11:14
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Egyből elkezdene kombinálni...

Nem volt célom az ismerkedés, csak úgy jött a srác, és hát nem bújtam el a lehetőség elől. :)

2011. júl. 30. 09:29
 22/28 anonim ***** válasza:

Szia!


Én ugyan gyerek vagyok, de semmit se szólnék - 1. nem intim képek, tehát nem valószínű, hogy baj lehet belőle, 2. nem az én dolgom. Amúgy nem értem, mi kifogásolni valót találhatna benne, nekem rengeteg képem van a barátaimról, amit suliban, kiránduláson, stb. csináltam, illetve mások csináltak, fiúk-lányok vegyesen. Tény, hogy nem ismered személyesen, ha találkozni akarnál vele, lenyakaználak, hiszen nem tudhatod, hogy nem sorozatgyilkos-e véletlenül.


Más: Nem értem, mi az extra, ha egyszer ő is csak olyan barátod, mint a többi. Mondjuk akkor a többi képedhez mentsd a pasit, ne külön msn mappába, azzal eltüntetsz minden jelet, ami arra utalna, hogy különleges személy.

2011. júl. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
kodolj le egy mappát, vagy hazud azt h vmi amerikai hiresség xdd
2011. júl. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:

szégyenlős vagy ezen téren biztos... én sem szeretek/merek ilyenekről beszélni, és még igazán nem is beszéltem... de szerintem meríts bátorságot és mondd el, kérj tanácsokat még ha rossz tanácsok is és egyáltalán nem fogadod meg, biztos jól esik neki hogy vele beszéled ezt meg, és hogy bízol benne meg ilyenek.. ha meg nem jól veszi, említsd meg hogy ő is volt fiatal, és neki is voltak ilyen dolgai, ha nem is interneten, de valahol igen :):)


14/L

2011. aug. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
mondd ezt neki "ő a pocimban lévő gyerek apja" legalább röhögtök egy jót
2011. aug. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
ha nem cigány, akkor nem lehet baj ;) xd
2011. aug. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
17éves voltam, amikor anyám pedofil képeket talált a közös gépen. na az ciki volt. ez annyira nem lesz.
2011. aug. 6. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Kódoltasd le valahogy a mappát vagy pakold ki cd-re a képeket.
2011. aug. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!