Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok? Ti mennyire tartjáto...

Kamaszok? Ti mennyire tartjátok magatokat szépnek?

Figyelt kérdés

Egy 10-es skálán:


-Mennyire tart szépnek a környezeted?(osztálytársak,rokonok, barátok)

-Te mennyire tartod magadat szépnek?


Csak őszintén!!!Semmi szerénykedés!


2011. aug. 28. 17:11
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
100%

Én sajnos nagyon gyorsan nőttem, emiatt elég görbén járok.

14 évesen 182 centi vagyok. A környezetem szépnek tart, én 10/6 -ra értékelem magam . :)

2011. aug. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
100%

Vannak pillanatok mikor szépnek látom magam, de nagyon ritkán.

10es skálán talán 6...

Barátaim, rokonok: többnyire jó vissza jelzéseket kapok, nagyon szépnek tartanak, de én nem magamat! :)


14/L

2011. aug. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
100%
nagyon sokan szépnek tartanak.hosszú barna hajam van fekete szemem és hála istennek nem vagyok egyátalán duci sem és nincsenek pattanásaim.én magam nem tartom szépnek sose tartottam de szeretek jól öltözni és nekem elsősorban az ápoltság a fontos.nagyon undorító ha egy lány szőrős,bajsza van,vastag szemöldöke,és lepedék hullik a fogáról.szerintem egy normális smink szép ruhák és mindenkiből lehet gyönyörű nőt varázsolni :)))
2011. aug. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
100%

Egy 10-es skálán:


-Mennyire tart szépnek a környezeted? Valaki 9 más 8-7

-Te mennyire tartod magadat szépnek? 8-9


12/L


Engem ennyire nem érdekelne a külsőségek.

2011. aug. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
20%
10 pont mind a ketto aki nalam tokeletesebb pasi az meg an fotosoppolva
2011. aug. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
100%

én nem tartom magam egoistának,önteltnek,vagy ilyesmi..sokat fogytam amiatt hogy nyúltam is,és most jól érzem magam..:) szeretek már belenézni a tükörbe,nem ugy mint 1-2 éve.most kb 1-10-ig 8-asnak gondolom magam,és szerintem a környezetem is!

14/L

2011. aug. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim válasza:
48%

A rokonaim szerint szép vagyok,barátaim szerint is,szokják mondani.

Van ,amijkor szerintem is szép vagyok pl. ha igy hirtelen meglátom magam valahol,tök szépnek találom magam,máskor viszont iszonyú rondának.Kicsit husis vagyok én is,mivel nem vagyok nagyon magas,középmagasságú vagyok és szeretek enni :D

162 cm-hez 46 kg :S

viszont ha nagyon kcsinosítom magam van néha olyan , h magamat is szépnek találom

Környezetem : 10/10

Én :10/7-6

2011. szept. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim válasza:
24%
Én magamat gyönyörűnek tartom. Tízes skálán minimum huszat adnék magamnak. A környezetem harmincat.
2011. szept. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
100%
Környzeetem ad simán 8-9-et, de szerintem csak nem akarnak megbántani. Én magamnak maximum 5-öt, amikor napszemüvegben vagyok, ami ugye elég sokat takar az arcomból.
2011. szept. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim válasza:
100%

hát nagyon sok hibám van, de mostanában szebbnek látom magam, mint egy-két évvel ezelőtt. az iskolatársaim nem hiszem, hogy szépnek tartanak, mert amikor megismertek még nagyon ronda voltam, és nem tudták elfelejteni. de megnéznek az utcán, meg így elég jól vagyok a fiúkkal, nem aggódom. azt hiszem, minél idősebb vagyok, annál szebb leszek (ellentétben azokkal, akik gyönyörűek voltak, de csúnyulnak el)


17/L

2011. szept. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!