Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok? Ti mennyire tartjáto...

Kamaszok? Ti mennyire tartjátok magatokat szépnek?

Figyelt kérdés

Egy 10-es skálán:


-Mennyire tart szépnek a környezeted?(osztálytársak,rokonok, barátok)

-Te mennyire tartod magadat szépnek?


Csak őszintén!!!Semmi szerénykedés!


2011. aug. 28. 17:11
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
100%

Én egy 10-es skálán magamat: 0

Másokat pedig nem tudom..

2011. aug. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Szerintem egész tűrhetően nézek ki. Vannak problémáim a külsőmmel de azokon nem tudok változtatni, szóval igyekszem elfogadni magam. Próbálok előnyösen öltözködni és frizurát választani így tudok javítani egy kicsit a hibáimon. Sajnos teljesen nem tudom eltüntetni őket.

Egyébként vállig érő egyenes, barna hajam van, tépett frufruval. A szemem zöld színű. Nem vagyok sem alacsony sem pedig magas. 168cm/52kg

14/L

2011. aug. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
100%

ja bocsi 00:44 vagyok.

Szerintem 7/10

Mások szerint 9/10 (de ők csak túloznak)

2011. aug. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
100%

Én ezzel úgy vagyok,hogy minden téren (vagyis a legtöbbön) nagyon alábecsülöm magam. Viszont mostanában egyre többször látom szépnek magam. Amikor meglátom magamat valahol valamilyen üvegben vagy ilyesmi, akkor sokszor látom úgy, hogy egész szép vagyok, de sokszor meg pont az ellenkezőjét.


13L

2011. aug. 29. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőim, rokonaim mind nagyon szépek. :( Utálom ezt. 10/11 pont.

Magam: 10/3, maximum. Jó, a barátnőim meg a szüleim szerint szép vagyok, de utóbbiaknak azért hiszek, mert minden szülő szépnek tartja a gyerekét, bárki is gondol róla/róluk bármit. Előbbieknek is hiszek, a legjobb barátnőmnek főleg azért, mert ha ultranyomorékul nézek ki, azt megmondja. Amúgy fura vagyok, mert a szemem szép, csak kicsi a fejemhez, az orrom pisze, a fülem pedig pont jó méretű, de együtt iszonyatosan néznek ki az arcomon. A számat viszont nem szeretem, mert a felső ajkam is vastag. :( Egy picit kerek az arcom (áldott gyermekkor :D), a jobboldali profilom pedig nagyon gáz, mert a forgóm eléggé jobboldalt van, és ilyen fura, majdnem derékszögben nő körülötte a hajam és hülyén áll. Fogszabályzós vagyok (nem is az zavar, hanem hogy olyan hülyén állnak a fogaim), és szemüveges is, ami amúgy szép, csak nekem csinál idióta arcot. A felkarom vastag (nagyobb, mint a nálam 15 centivel magasabb BÁTYÁMÉ), a derekam és a csípőm is széles, a vállam meg méginkább, a vádlim vastag, és összeséggében ha nincs teljesen kinyújtva a lábam, olyan, mint egy T-rexé.

2011. aug. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
100%

Nos, még nem végeztem közvélemény kutatást, de szerintem szépnek tartanak. (Vagy csak nem akarnak megbántani :D) Pontszámot sajnos nem tudok mondani.

Nálam változó. Van, hogy 10/9, de van hogy 5-4-3. Ha szépen áll a hajam, frissen mosott, az arcom tiszta, a sminkem rendezett, csinosan vagyok felöltözve, akkor nagyon szépnek látom magam. De van, hogy azt gondolom, bűn ilyen fejjel rohangálni. Az alakom jó, a tipikus homokóra alkat, de néha vastagnak látom a combom és szélesnek a vállam. Hullámzik az egész. 15/L

2011. aug. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
100%

A környezetem nevében nem tudok nyilatkozni, örülök, ha egyszer el tudnak kussolni. Neveztek már mindennek az átlagoson kívül (szépnek, rusnyának, aranyosnak és ijesztőnek), ergo nem egyöntetű visszajelzéseket kaptam.

Magamat meg mindig másmilyennek látom, valamikor olyan 10/9-nek, máskor meg 10/3-nak. Szar ez a bizonytalanság.:D

2011. aug. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
100%

Háát.

Mondják, hogy szép vagyok, meg vékony. (ami igaz is: 165 centi, 45 kg.)

Szokták mondani, hogy jó alakom van.

Én úgy gondolom, hogy kicsit vékony vagyok, de nem tudok tenni ellene a családban mindenki ilyen.

Nem tetszik, hogy szemüveges vagyok, szerintem nem áll jól .

Viszont amiben igazat adok másoknak az az arcom: Nem vagyok pattanásos, és nincsenek bőrhibáim.

Nekem az arcom tetszik magamban, meg talán a hajam.

10/7-8

13/L

2011. aug. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
100%

Mások:10

Én:van hogy 7-8 de van hogy 0 XD

2011. aug. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
100%

Magam: 10ből 6 talán.

Környezet: 10ből 5.

2011. aug. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!