Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok? Ti mennyire tartjáto...

Kamaszok? Ti mennyire tartjátok magatokat szépnek?

Figyelt kérdés

Egy 10-es skálán:


-Mennyire tart szépnek a környezeted?(osztálytársak,rokonok, barátok)

-Te mennyire tartod magadat szépnek?


Csak őszintén!!!Semmi szerénykedés!


2011. aug. 28. 17:11
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
100%

mikor milyen a hangulatom...

amúgy nekem is mindenki azt mondja (itt a barátokra, rokonokra gondolok)hogy szép vagyok meg minden de valahogy nem hiszek nekik...

nem tudom, hogy csak én vagyok-e így vele, de nekem az sokkal többet számít, ha egy fiú megnéz az utcán(nem a pedofilokra gondolok, hanem egy helyes pasira... :D), vagy egy korombeli, vagy idősebb pasi mondja azt hogy szép vagyok vagy csinos.

szóval mások szerint:10-8

szerintem:10-6

13L

2011. aug. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
48%
20/10
2011. aug. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
100%

Húha én iszonyúan ocsmány vagyok :D Nem bántanak, nem szoktam megjegyzéseket kapni, szerintem sajnálnak. Nem olyan "szokásosan" vagyok ronda, torzul nézek ki, mintha valami betegségem/születési rendellenességem lenne, pedig tudtommal nincs.

Én magamat: 0/10

Környezetem : 0/10

(bár ez gondolom evidens)

2011. aug. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
100%

környezetem 10ből 6ra

én magamat 10 ből 0ra

14/f

2011. aug. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
100%

hát olyan 10-ből 5....nagyon befolyásolja hogy elég kis sovány vagyok,és magas....mamám és a nénikém azt mondja hogy menjek modellnek,persze eszem ágába sincs senkinek megfelelni,mert szeretnék hízni (165 cm,41 kg vagyok...már az orvosok is vizsgáltak,meg eszek rendesen is)/egyébként egy csoportképen vettem észre magamat hogy milyen sovány vagyok..csajoknak kétszer akkora karjuk,meg törzsük van(vagy hogy is mondjam)/..a pofám hát.....néha ragyás,de úgyis elmúlik,meg van pár pici anyajegy a pofámon de szerintem nem vészes....a strandon meg csak egy részes fürdőruhába merek menni mert van egy elég csúnya anyajegyem..na mind 1 nem vagyok magammal elégedett

13/L

ja igen és félek hogy nagy orrom lesz majd meg nagy fülem (apai ágról)

2011. aug. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
100%

10/10

Szerintem szép vagyok, mások szerint is, akkor mit aggódjak?? :)

18/L

2011. aug. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
100%
vannak pillanatok amikor szépnek tartom magam..pl. hajmosás, fürdés után... de amikor a buszon meglátom magam a tükörben, vagy próbafülkében vagy valahol hihetetlenül csónyának tartom magam..
2011. aug. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
100%

hát,ha megcsinálom a hajam,szép a bőröm,egész szép tudok lenni..de ha fáradt vagyok,meg olykor amúgy is nagyon ronda szoktam lenni.:( és husis is vagyok,a hajam nem nő,az orrom túl nagy,a szemem kicsi.:D


mások szerint:nem tudom,talán 8-9

magam szerint:7

2011. aug. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
100%

A barátom, a barátnőim, ismerőseim, a környezetem mindig azt mondja, hogy gyönyörű vagyok...amiben lehet, hogy igazuk is van. Ha belegondolok tényleg nem lehetek csúnya. Szőke, hullámos hajam van, kék szemem, alacsony vagyok, de vékony és izmos...Viszont amikor belenézek a tükörbe, általában azt látom, hogy úristen mekkora orrom van, nem elég szép a mosolyom, milyen nagy hasam van, hogy lehet ilyen kerek fejem, stb. :D

15/L

2011. aug. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nemtetszik,hogy nagyon sovány vagyok.

Oldalról se a legértelmesebb a fejem,bár jobb napokban egész elfogadható:)

Nem rövid,de hosszabb hajat szeretnék.

Nagyon magas vagyok,173 cm 14 éves létemre..

Ha jó napom van akkor nincs bajom magammal,mer szerintem nemvagyok egy rondaság..:D

Barátok,rokonok szerint szépvagyok,de ők mindig túloznak,szal erre nem merek alapozni ;)

2011. aug. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!