Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A történtek után hogy viselked...

A történtek után hogy viselkedjek a sráccal? Olyan ciki volt. :S

Figyelt kérdés

Pénteken olyan ciki helyzetbe kerültem,hogy az leírni alig merem :S


Elmentünk a barátnőimmel és pár sráccal bowlingozni és pizzázni.Ezzel a társasággal idén lettem jóban,mert osztálytársak lettünk a gimibe,de én inkább a lányokkal voltam egy hullámhosszon,a fiúkról nem tudtam olyan sok mindent.

Tök jól éreztük magunkat,az egyik sráccal nagyon jóban lettem,megtanított bowlingozni és szinte vele beszélgettem egész végig,a pizzériában mellettem ült és ott is beszélgettünk ketten.Aztán elindultunk haza,de mondta,hogy álljunk meg,mert érte jönnek kocsival,mert nem engedik a szülei,hogy buszozzon.

Megálltunk a többiekkel,elkezdtünk hülyéskedni,én közben láttam,hogy jön egy sötétített ablakú,fekete limuzin és elkezdtem mondani,hogy "Á,nyugi srácok,csak értem jött." meg hasonló hülyeségeket poénból.

Aztán megszólalt mellettem a srác,hogy igazából érte jött,de azért mehetek vele,ha szeretnék...:$

Ha lett volna nálam vmi ásószerű dolog,akkor én ott helyben elástam volna magam,olyan ciki volt a szitu.A többiek persze röhögtek,de én tök vörös lettem.


Tudtam,hogy van pár limó a városban,de azt hittem,hogy az valamelyik hotelé vagy ki lehet bérelni,de azt nem tudtam,hogy a srác meg a szülei ilyenekkel járnak.

Látszik rajta picit,hogy jól élnek(márkás ruhák,drága telefon,minden,ami a bmx-ezéshez kell,stb),de azért ezt nem hittem volna,mert a suliban sosem láttam,hogy mivel jön...Oké,hogy nem ismerem nagyon,mert nem sokat beszéltünk még,de ez rettentően ciki volt.

Azóta se msn-re,se chatre nem merek felmenni,mert félek,hogy rám ír.

Az osztálytársaim állítják,hogy nagyon bejövök neki és azért én is látom néha rajta(mindent lájkol facebookon,amit kirakok,bowling közben 'véletlenül' megfogta a fenekemet és éreztem,hogy stíröl meg fizette a vacsimat a pizzériában,stb),de ezután nem tudom,hogy mit gondol rólam.


A többiek szerint ez vicces és Ő is nevetett rajta,de akkor is...Nem tudom,hogy holnap hogy megyek így suliba,mert ugyan abba az osztályba járunk,szóval muszáj lesz találkoznunk:S

Komolyan,már ott tartok,hogy átkérem magam egy másik osztályba vagy pár napig nem megyek be.


Nekem Ő borzasztóan tetszik,szinte szerelmes lettem bele másfél hónap alatt.

Úgy voltam vele,hogy még város egy picit és majd elmondom neki,de félek,mert Ő tapasztaltabb minden téren,nekem meg még soha az életben nem volt barátom...

De most nem tudom,hogy mit csináljak.Tiszta ciki lesz vele beszélni.


Holnap hogy viselkedjek vele?

Mikor mondjam el neki,hogy tetszik?

Elmondjam egyáltalán?


L/15


2011. okt. 16. 16:12
1 2 3
 21/25 mus musculus ***** válasza:
Na, mi volt?:D
2011. okt. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

ááá de jó neked :)

am meg szerintem egyáltalán nem volt gáz amit mondtál, kicsit túlreagálod. :D

2011. okt. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Hát...Összejöttünk :)


Tök jó volt minden,elmentünk sütizni,ott beszélgettünk,utána sétáltunk és elmondta,hogy már nyár óta tetszem neki,csak akkor még együtt volt a barátnőjével,ezért próbált nem gondolni rám.

De aztán osztálytársak lettünk és még teljesen belém szeretett,de én nem mutattam semmi érdeklődést iránta(szerinte...).

Aztán én is elmondtam neki,hogy szeretem és megcsókolt.

Olyan romantikus volt,hogy azt hittem,ott ájulok el...:$

Ma is együtt töltöttük a napot és egyre jobban imádom(már ha ez lehetséges).

2011. okt. 22. 23:38
 24/25 anonim ***** válasza:
17-e,9.04-es vagyok, örülök, olyan helyesen írod le,jó együttjárást :) A tanulást se hanyagold el, szia
2011. okt. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 ʙiA ◘♥◘ válasza:

Annyira szerencsés lány vagy *-*!!Tudod hányan "ölnének" egy ijen storyért? :D akár egy romantikus film is lehetne belőle :D ... csak annyit tudok hozzá tenni,h sok boldogságot nektek!:**remélem sokáig eggyütt lesztek!

És szerintem is túl reagáltad :D ... további értesítést kérünk,a randikról.... :D persze ha csak van kedved hozzá..

2011. dec. 31. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!