Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A történtek után hogy viselked...

A történtek után hogy viselkedjek a sráccal? Olyan ciki volt. :S

Figyelt kérdés

Pénteken olyan ciki helyzetbe kerültem,hogy az leírni alig merem :S


Elmentünk a barátnőimmel és pár sráccal bowlingozni és pizzázni.Ezzel a társasággal idén lettem jóban,mert osztálytársak lettünk a gimibe,de én inkább a lányokkal voltam egy hullámhosszon,a fiúkról nem tudtam olyan sok mindent.

Tök jól éreztük magunkat,az egyik sráccal nagyon jóban lettem,megtanított bowlingozni és szinte vele beszélgettem egész végig,a pizzériában mellettem ült és ott is beszélgettünk ketten.Aztán elindultunk haza,de mondta,hogy álljunk meg,mert érte jönnek kocsival,mert nem engedik a szülei,hogy buszozzon.

Megálltunk a többiekkel,elkezdtünk hülyéskedni,én közben láttam,hogy jön egy sötétített ablakú,fekete limuzin és elkezdtem mondani,hogy "Á,nyugi srácok,csak értem jött." meg hasonló hülyeségeket poénból.

Aztán megszólalt mellettem a srác,hogy igazából érte jött,de azért mehetek vele,ha szeretnék...:$

Ha lett volna nálam vmi ásószerű dolog,akkor én ott helyben elástam volna magam,olyan ciki volt a szitu.A többiek persze röhögtek,de én tök vörös lettem.


Tudtam,hogy van pár limó a városban,de azt hittem,hogy az valamelyik hotelé vagy ki lehet bérelni,de azt nem tudtam,hogy a srác meg a szülei ilyenekkel járnak.

Látszik rajta picit,hogy jól élnek(márkás ruhák,drága telefon,minden,ami a bmx-ezéshez kell,stb),de azért ezt nem hittem volna,mert a suliban sosem láttam,hogy mivel jön...Oké,hogy nem ismerem nagyon,mert nem sokat beszéltünk még,de ez rettentően ciki volt.

Azóta se msn-re,se chatre nem merek felmenni,mert félek,hogy rám ír.

Az osztálytársaim állítják,hogy nagyon bejövök neki és azért én is látom néha rajta(mindent lájkol facebookon,amit kirakok,bowling közben 'véletlenül' megfogta a fenekemet és éreztem,hogy stíröl meg fizette a vacsimat a pizzériában,stb),de ezután nem tudom,hogy mit gondol rólam.


A többiek szerint ez vicces és Ő is nevetett rajta,de akkor is...Nem tudom,hogy holnap hogy megyek így suliba,mert ugyan abba az osztályba járunk,szóval muszáj lesz találkoznunk:S

Komolyan,már ott tartok,hogy átkérem magam egy másik osztályba vagy pár napig nem megyek be.


Nekem Ő borzasztóan tetszik,szinte szerelmes lettem bele másfél hónap alatt.

Úgy voltam vele,hogy még város egy picit és majd elmondom neki,de félek,mert Ő tapasztaltabb minden téren,nekem meg még soha az életben nem volt barátom...

De most nem tudom,hogy mit csináljak.Tiszta ciki lesz vele beszélni.


Holnap hogy viselkedjek vele?

Mikor mondjam el neki,hogy tetszik?

Elmondjam egyáltalán?


L/15


2011. okt. 16. 16:12
1 2 3
 11/25 mus musculus ***** válasza:
100%

Kettővel előttem író; ebben mi a megalázó? Nem a gazdagabbakat alacsonyította le, hanem magát "magasztalta fel" poénból.

Kérdező, én röhögtem volna egyet a helyedben. Nem történt semmi, viselkedj vele úgy, mintha ez nem esett volna meg.

2011. okt. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Írásod alapján helyes, aranyos lány vagy.

Mivel tetszik a fiú, zavarban vagy. Nyugi, ez így van rendjén. Semmi ciki nincs ebben a történetben.

Remélem, elmentél ma suliba :)

Hidd el, ő is várja a találkozást, és legalább annyit gondolt rád, mint te őrá.....

De jó lenne újra 15-nek lenni, suliba járni,meg ilyenek :)

írj, hogy mi volt, szia

Drukkolok!

2011. okt. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

szerintem ez vicces.. vehetnéd humornak ,hogy a pasi ne lássa ,hogy kellemetlenül érezted magad.. nemgááz

am milyen volt a napod?

2011. okt. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
na mi volt a suliban? xdddd
2011. okt. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Elmentem ma suliba,bár nagyon nehezen sikerült rábeszélnem magam arra,hogy bemenjek az osztályba :D


Igazából ma szinte egész nap a sráccal voltam,a suliban nem volt ott a padtársam,ezért oda ült minden órán mellém és mindig beszélgettünk.

Aztán megkérdeztem tőle,hogy nem sértődött-e meg azon,amit mondtam pénteken,de azt mondta,hogy nem,szerinte inkább vicces volt meg már többen mondták ezt mellette...

Szóval minden rendben.


Aztán mikor mentünk haza a suliból kitalálta,hogy menjek el hozzájuk,mert nem érti a fizikát,én meg úgy is jó vagyok belőle,segítsek neki megtanulni(nem gáz,hogy alig sikerült megkapnom a 4-est év végén belőle...).

Elmentem hozzájuk,fél órát szerencsétlenkedtünk a fizikával,aztán közölte,hogy Ő ezt a büdös életben nem fogja megérteni,szóval hagyjuk az egészet,inkább csináljunk valami értelmesebbet...

Megmutatta a gitártudását,körbevezetett a házukba(ami kb. akkora,mint valami vár vagy nem tudom mi,mert először azt hittem,hogy ott lakik az összes generáció,aztán kiderült,hogy csak Ő meg a szülei laknak benne),megismerkedtem a kutyájával( egy yorkieja van,először azt hittem,hogy poénkodik,amikor azt mondta,hogy az az övé...de rájöttem,hogy nem viccel),azután kitalálta,hogy fürödjünk a benti medencében(az egyik nappali közepén egy hatalmas medence van *.*),de mondtam,hogy nem tudok,mert nincs fürdőruhám.

Mondta,hogy nem zavarja,ha fehérneműben fürdök,de azt meg nem akartam,mert azért csak más,mint egy bikini pl.

Aztán mondta,hogy nem kell belemennem,csak álljunk oda a szélére,mutat valamit.Aztán belerántott a vízbe,szóval mindenen tiszta víz lett :S

Amíg szárítottuk a ruháimat,addig kénytelen voltam felvenni az egyik pólóját,szóval elég érdekesen nézhettem ki vizes hajjal,szétfolyt szemfestékkel meg egy szál pólóban...

Kb fél órája sikerült haza érnem,de ez volt életem leges legjobb napja :)


És nagyon úgy tűnik,hogy pénteken randizuuunk,szóval csak érez Ő is irántam valamit.

Már alig várom a pénteket:D



Köszönöm szépen a válaszokat!

2011. okt. 17. 19:08
 16/25 anonim ***** válasza:
:)
2011. okt. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Óóó te tiszta mázlista vagy.Drukkolok a péntekhez.Sok szerencsét a sráchoz:)Na és most gondolj bele mi lenne ha nem mentél volna el iskolába..:)
2011. okt. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
100%
Ez nem ciki. Ha tényleg úgy érzed, hogy ő is szeret akkor csak annyit üzennék legyetek boldogok.:)
2011. okt. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
100%
tök poén, meg ha a srác is nevetett, meg keres téged akkor nincs is semmi gáz csak túl reagállod
2011. okt. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
31%
b*zmeg, hát neked annyi eszed van mint egy kaktusznak. :D
2011. okt. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!