Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Az normális, hogy nekem kell...

Az normális, hogy nekem kell égőt venni a szobámba, mert a szüleimnek nincsen pénze?

Figyelt kérdés

Kiégett az összes égő, szép lassan már egy ideje. Az utolsó is kiégett. Szinte én veszek ablaktisztítót, portörlőt, meg miegymást. Nekem kell égőt venni, ami egy energiatakarékos az 800-1000 Ft. Úgy vélem nem olyan sok néha ez a pénz.

De nekem az már sokK, hogy mindig nekem kell kölcsön adnom a rokonaimnak, szüleimnek pénzt, mert nekem van(95.000 Ft). Hónap végére anyukámnak 200 Ft-ja marad. Nekem kell megvenni mindent. Ez normális? Mit tehetek ez ügyben?

14/F


2011. nov. 6. 16:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ez attól függ visszaadják-e? Mert kölcsönbe én rengeteg pénzt adtam már anyának kamaszkoromban, kajára,gyógyszerre, stb-kre amire kellett épp. Ha nem adják vissza, akkor szomorú, hogy ennyire nincs pénzetek, de láttam már rá hasonló példát, hogy a srác a nyári keresetéből (kb25ezer) 10ezret a szüleinek adott, mert nem volt más. :S
2011. nov. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Persze visszaadják! Előbb vagy utóbb...

De meg vettem azt a ro*hadt égőt, és végre lezártuk az ügyet! :)

2011. nov. 10. 07:53
 13/13 anonim válasza:
ne adj nekik ! menjenek dolgozni, és cseréld ki a kiéget körtét az ő szobájukba lévőkkel
2011. nov. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!