Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednétek egy 15 éves...

Elengednétek egy 15 éves lányt egyedül Budapestre?

Figyelt kérdés

Szasztok!

Szeretnék elmenni Budapestre egy rendezvényre hétvégén.

Elengednétek engem?

Nem akarok semmi rosszat, csak kikapcsolódni, és ezt a szüleimnek is megmondanám. (Túl sok itthon a veszekedés, megőrülök, ha nem tudok egy napig szabadulni, és még szórakoznék is)

Meg, megígérném, hogy téli szünet elejéig nem lesz rosszabb jegyem az 5-ösnél. (max németből 4-es mert az tényleg rosszul megy)

És felhívnám őket pl.: óránként, hogy oké minden. (jelenleg van kedvezmény a telefonomon, szóval ezzel nem lenne gond)

Vagy felejtsem el ezt az egészet? :(


2011. dec. 5. 23:27
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
elengednéle. De örülnék ha óránként felhívnál hogy minden rendben van
2011. dec. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
Kedves kérdező. Én félig meddig végigolvastam, de nem láttam hogy leírtad volna hogy milyen messze laksz Budapesttől? Mert azért ez elég fontos tény...
2011. dec. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Engem is az érdekelne,hogy milyen messze laksz..
2011. dec. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Engem már 12 éves fiúként is elengedtek, igaz csak 30km-re lakunk. Elmentem kettő körül haverokkal-/hoz, vagy valami rendezvényre 1-2 év múlva és hazaértem kilencre, soha nem lett semmmi bajom. Én elengednélek.
2011. dec. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
100 km :S (azért is írtam, hogy estére érnék haza, mert ha teszem azt felszállok a vonatra 16:20-kor akkor estére fog megérkezni a lakhelyemre. (18 óra az már este, nem?))
2011. dec. 6. 16:34
 16/23 anonim ***** válasza:
Mondjuk hozzá kell tenném, hogy már 13-14 évesen is kinéztem 17-18-nak, és az az ember voltam, akibe legutóljára kötnek bele. hamar megtapasztaltam midnent, szóval nem annyira féltettek. ez is elég fontos tényező, egy 15 éves lánynál nyilván más...
2011. dec. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
bocsi tudnál erről adni egy linket? hogy tudjam pontosan mikor hol lesz stb :) köszi
2011. dec. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

18 óra az nem este még. És elengednélek. Óránként lehet felhívnálak.

15éves lány anyukája

2011. dec. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
Hát téged elengedlek de a lányom nem. Érthető a válasz?
2011. dec. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Én ezt nem értem. mi értelme az óránkénti telefonhívásnak? ha elrabolják vagy megtámadják és nem tudja felvenni a telefont akkor mit csinál a 100 m-re levő anyuka? a rendőrök kinevetik,az nem ügy, h egy tini nem veszi fel a telefont, 100 kmről meg úgysem találják meg. Szóval ez csak egy felesleges pénzköltés szerintem. Vagy elengedem és megbízok benne, vagy nem engedem el. de egyfolytában telefonálgatni teljesen felesleges.

ha elengednek busszal menj, a vonat nagyon-nagyon veszélyes!

2011. dec. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!