Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit mondjak holnap, hogy...

Mit mondjak holnap, hogy elengedjenek a suliból? Hogy csináljam, hogy hihető legyen?

Figyelt kérdés

Holnap 6 órám lenne a suliba,de a 4. óra után el kéne jönnöm,viszont anyának ezt nem kéne tudnia.

Mit mondjak,hogy elengedjenek?


Az a baj,hogy ha azt mondom,hogy rosszul vagyok,akkor az ofő felhívja anyát,hogy mi legyen és anyut ki kéne hagyni a dologból.


Légyszi segítsetek!

14L


2012. febr. 22. 21:13
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha a fiúnak csak akkor kellesz amikor más nincs az aztán nagyon jó.. anyudat ne hagyd ki ha még is meg tennéd.
2012. febr. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen fiúkkal nem is kéne szóba állnod.
2012. febr. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Na! mi volt?
2012. febr. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Előző este elvettem anya telefonját,amíg fürdött és írtam egy sms-t az osztályfőnöknek anya nevében,hogy orvoshoz kell mennem és a 4. óra után el kell mennem a suliból,utána töröltem az üzenetet.Másnap a tanár csak annyit mondott,hogy reméli nincs semmi komoly bajom...Szóval elhitte és lááám..még mindig élek,nem tartóztatott le a rendőrség sem és tök jól elvoltunk a sráccal.
2012. febr. 24. 13:58
 15/27 anonim ***** válasza:
Ez nagyon durva.
2012. febr. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
49%
És ez megérte neked?
2012. febr. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Persze,hogy megérte.Végre kettesben lehettem azzal a sráccal,akiért odavagyok már több éve és még jobban belezúgtam,olyan jó volt vele lenni.Ráadásul 2 napja szakított a barátnőjével,szóval így még több esélyem van nála.

Egy pici lógás még nem a világ vége.

2012. febr. 24. 14:18
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
OK, én eddig melletted voltam, de most baromi hülyeséget csináltál... Szerinted anyád, meg az ofő-d nem szoktak beszélni??? Ez akkora bukta lesz...... Szorítok neked, hogy ne legyen, és légyszi, legközelebb ne csinálj ilyet!!
2012. febr. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
77%
te az tan szerelmes vagy:ddd de ha egy fiu ezt elvarja.. akkor meg sem erdemel, es szerinted nem fog kiderulni?ugyan mar:))
2012. febr. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Kis butus, a felnőttek nem sms-t küldözgetnek egymásnak, főleg nem a gyerek ofőjének... Remélem kamu az egész történet úgy, ahogy van.
2012. febr. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!