Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit mondjak holnap, hogy...

Mit mondjak holnap, hogy elengedjenek a suliból? Hogy csináljam, hogy hihető legyen?

Figyelt kérdés

Holnap 6 órám lenne a suliba,de a 4. óra után el kéne jönnöm,viszont anyának ezt nem kéne tudnia.

Mit mondjak,hogy elengedjenek?


Az a baj,hogy ha azt mondom,hogy rosszul vagyok,akkor az ofő felhívja anyát,hogy mi legyen és anyut ki kéne hagyni a dologból.


Légyszi segítsetek!

14L


2012. febr. 22. 21:13
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Reménykedj, hogy ne találkozzon anyukád az ofőddel mert van esély, hogy megkérdezi, hogy mi van veled. Aztán anyukád nagyot fog nézni.

És a felnőttek nem sms-t szoktam írogatni, főleg az ofőnek nem. Hanem felhívják!!

Ne lepődj majd meg ha az ofi kér igazolást.

2012. febr. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

előző vagyok :

ofi az ofő akart lenni.

2012. febr. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
51%
Mondd azt hogy megjött és nincs nálad cucc és haza kéne menned!
2012. febr. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Úristen, de utálom az ilyen hiszékenyeket... 2 napja szakított a barátnőjével(vagyis amikor találkoztál vele...), beteg, nincs otthon senki, és elvárja szinte, hogy átmenj hozzá. Kicsit feltűnő, nem? Méghozzá a saját tanárodnak, meg kb az anyádnak is hazudtál. De na jó, nem hibáztatlak, szerelmes vagy, de ha csak te keresed a pasit, meg követed, mint egy pincsikutya, akkor csak ki fog használni. Engedd neki, hogy ő menjen utánad kicsit. Szeretnek küzdeni a pasik. Sok szerencsét.
2012. febr. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem értem,suli után miért nem lett volna jó a srácnak?neki nem mindegy mikor mész,ha úgyis otthon van? Amúgy nagy esély van rá,hogy lebuksz.Mert hülyén csináltad a lógást.

nem biztatok snekit lógásra,de emlékszek még miylen volt kamasznak lenni és nem tagadom én is lógtam kb 3* a suliból. Na de nem ilyen idiótán cisnáltam:D

2012. márc. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
egyszerűbb lett volna ha nem írsz semmit senkinek, hanem egyszerűen foogd magad és lelépsz a 4-dik óra után. én is voltam fiatal én is csiánltam és 2 igazolatlan óra nem a világvége. ennyit mindenki lóg aki azt mondja hogy sosem lógott az hazudik. biztos hogy mindenki csinált iylet de hát ilyen za élet. van aki szinte mindig lóg van aki meg az összes iskolaéve alatt lóg mondjuk kb 10 órát az 10 igazolatlan de mondjuk 10 évig jársz suliba.
2012. márc. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Na mi van azóta? Lebuktál?
2021. nov. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!