Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan érezhetném jobban magam?

Hogyan érezhetném jobban magam?

Figyelt kérdés
az a helyzet,hogy nagyon szarul vagyok minden nap,sokat sírok itthon mert ronda vagyok,a hajam borzalmas, és még szoros is.van fogszabályzóm,szemuvegem,és még alacsony is vagyok,bár a magasságom nem igazán zavar.teljesen tanácstalan vagyok a a fiuk is azt mondjár rodna vagyok,és ez nagyon bánt,engem.teljesen tanácstalan vagyok.
2012. márc. 8. 17:21
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
am 14/L
2012. márc. 8. 17:25
 2/14 anonim ***** válasza:

kezd ott, hogy elmész fodrászhoz,attól máris szebbnek érzi magát az ember, attól az önbizalma is mindjárt megugrik.

Egyébként mi az hogy szoros a hajad???

2012. márc. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
nem a hajam szoros hanem én és eléggé az vagyok
2012. márc. 8. 17:36
 4/14 A kérdező kommentje:
és voltam már fordászhor,de gondor és vastag hajam van szoval fogalmam sincs,hogy mit kezdhetnék vele.
2012. márc. 8. 17:37
 5/14 anonim ***** válasza:

küldj nekem képet amin rendesen látszol, kielemezlek!! :) ígérem nem csak annyiból fog állni hogy "szép vagy / csúnya vagy"

nekem is göndör hajam van, segíthetek a hajválasztásban, önbizalomnövelésben, elsősorban a lelki dolgokat tesszük majd rendbe!! :)))

írj!!

14l

2012. márc. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Már hogy szőrösre gondolsz?

Azt krémmel vagy gyantázással könnyen el lehet távolítani.

Keress másik fodrászt, aki tud neked valami klassz frizurát ajánlani. Hord mindig kicsit másképp a hajad:hajcsat, hajgumi, hajpánt, díszcsatok....

Variáld a ruhatárad, készíts hozzá kiegészítőket.

Fesd ki körmöd színesre. Tehát ne a fogszabályzód hangsúlyozd,hanem tereld el róla a figyelmet mással.

2012. márc. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
de a hajam száraz és tonkre van ezért csak osszefogva szoktam hordani,kivéve,ha kivasalom bár akkor sem mindig.na meg nagyon félek a változástól,félek,hohy kinevetnek vagy megszolnak a változás miatt.
2012. márc. 8. 17:48
 8/14 anonim válasza:
Ne figyelj a többiekre, a lényeg, hogy érezd magad jól a bőrödben. Próbálj meg a fodrásznál egy olyan frizurát választani, amelyik neked és a számodra legfontosabb embereknek tetszik. Ha a szemüveged miatt csúnyának érzed magad, vegyetek újat: próbálgass egy csomót, és találd meg azt, amelyik a legjobban passzol hozzád. A fogszabályzóval pedig ne is törődj, lehet, hogy most nem éppen a legjobb, de hidd el később gyönyörű fogaid lesznek (ha vigyázol rájuk) és soha többé nem lesz vele gondod. De a legfontosabb: fel a fejjel!:) Hidd el én is éltem már meg ezt, tapasztalatból beszélek.
2012. márc. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szia.Ha gondolod írj privátot,beszélgetünk és adok tanácsot.14/L
2012. márc. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nézd, ez ellen csak te tudsz tenni, és ezt neked is tudnod kell. Próbálgass különféle fazonú frizurákat, egy fodrász biztosan helyrepofoz. Aztán mehetsz kozmetikushoz, és hidd el, teljesen új éned lesz, és a felsorolt problémáid máris megoldódnak. :)
2012. márc. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!